Česko Slovenská SuperStar 2015: Harmonogram zveřejněn (tabulka)


superstar-2015-logo-nova-tv

superstar-2015-logo-foto harmonogram

Foto: Pixabay, bez autorských práv

Televize Nova uspořádala včera svou poslední tiskovou konferenci, která se týkala programových novinek pro letošní podzim. Na této tiskové konferenci jsme se dozvěděli další podrobnosti ohledně letošního ročníku Česko Slovenské SuperStar 2015. Čeká nás celkem 15 dílů. Vůbec poprvé v historii bude nejmenší počet soutěžících ve finálových přímých přenosech.

Celkovou programovou strukturu letošního ročníku ukázala televize Nova skrz grafickou tabulku, kterou můžete vidět níže.

Ze zmíněných 15 dílů letošní SuperStar 2015 nás čeká sedm předtočených dílů (pět klasických castingových dílů a dva užší výběry – v minulosti známe jako ,,Divadla“).

Po sedmi předtočených dílech nás čeká osm přímých přenosů. Dva z nich jsou semifinálové kola, pět z nich klasické finálové kola a jedno z nich SuperFinále, ve kterém se dozvíme vítěze letošního ročníku.

Televize Nova a Markíza se tak vrací do systému tehdejší řady Česko hledá SuperStar 3 z roku 2006, kdy jsme rovněž mohli sledovat dvě semifinále, které byly rozdělené na dívky a muže. Stejné nás čeká i letos, jedno semifinále bude pouze mužské, druhé pouze ženské.

Přehlednou tabulku letošní SuperStar 2015 se všemi díly najdete zde

Letošní ročník Česko Slovenské SuperStar bude mít jeden rekord. Poprvé v historii uvidíme v přímých přenosech v rámci finálových kol pouze osm finalistů. To je vůbec nejméně v historii této show. Zatím každá Ćesko Slovenská SuperStar (1. až 3.řada) měla vždy finalistů dvanáct.

Vše startuje již za dva dny. V neděli 30.srpna ve 20:15 na TV Nova a ve 20:30 na TV Markíza.

3 comments

  1. Pepa napsal:

    No já nevím, já jsem rád za ty živáky, ale osm je málo podle mě .

  2. Jana napsal:

    Mě to vyhovuje….aspoň si k finalistům uděláme větší pouta.

  3. David napsal:

    a je sance se dostat na prime prenosy!!

Napsat komentář

Nejsi spam? :) Spočítej prosím: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít