Melinda Noáková – SuperStar 2015 – (2.casting – VIDEO)


melinda noáková superstar-2015-video-2-dil-6-9-2015

melinda noáková superstar-2015-video-2-dil-6-9-2015Jméno: Melinda Noáková

Věk: 17

Facebook: zde

Postup: Ano

Počet ANO: Tři

Počet NE: Jedno

Krátký popis: Melinda zaujala svým šarmem. Hned na úvod dostala od Pala Habery otázku, zda je pouze Češka nebo má nějaké míšené kořeny, Melinda odpověděla, že je říznutá Maďarskem. Ondřej Soukup ji dále nepustil, ale zbytku poroty se Melinda líbila. ,,Jsi zajímavá,“ řekla ji Klára Výtisková. ,,Líbí se mi tvé oči,“ řekl Melindě Palo. Tato sexy soutěžící tedy postupuje se třemi ANO do dalšího kola.Video z 2.castingu SuperStar 2015 najdete na oficiálních stránkách video archívu televize Nova – Voyo.cz zdezde. – Melinda zpívá ve 33.minutě.


.
Jak se vám líbí Melinda?

19 comments

 1. Anonym napsal:

  Je úžasná..

 2. Ivča napsal:

  Melinda je nejlepší. Nemá konkurenci.

 3. Anonym napsal:

  jsi úžasná

 4. sara napsal:

  Jsi nejlepsi musis zpatky jinak to prece dopadnout nemuze.

 5. tajny napsal:

  Ahoj jsi krasna, neches se mnou odcestovat nekam na jih?

 6. dana biliova napsal:

  TO JE DOBŘE ŽE SI VIPADLA ANI SI NEUMELA SPIVAT GORILO

 7. ELISKA HODROVA napsal:

  PROC SI BILA S DALIBOREM POSTELI NESTIDIS SE

 8. lan napsal:

  dana biliova, eliska hodrova- holky, vám chybí taková míra inteligence až to bolí. Stydim se, že jsem Čech. Nejen, že jste negramotné, hloupé a zlé, ale navíc nemáte pravdu. Řekla bych, že když tohle Melinda čte, maximálně se zasměje tomu, jakej jsme národ debilů, nic víc. Melindo jsi skvělá, máš hodně fanoušků, tvůj hlas je dar, prosím nezanevři na hudbu a zkus něco vytvořit, spoustu lidí by o to stálo, ted je ta pravá chvíle!..:)…Jsi bezkonkurenčně nejlepší, at se porotci z jakéhokoliv nepochopitelného důvodu rozhodli, že tě nepustili do finále…:)

 9. lan napsal:

  Ted tak na to koukám, že to píše jedna slečna, podle těch množství chyb a použitím caps locku v obou zprávách. No jo, holka je hotová z Dalibora a jsme doma..:)

 10. Anonym napsal:

  A má to cenu řešit ? Když víte, že Melinda se tomu směje…A kdyby tedy zaspívala tak perfektně, proč jí neposlali dál ? Asi na tom něco bude….

 11. fije napsal:

  Něco na tom bude, ale určitě v tom nehraje roli zpěv. Ve zpěvu všechny rozválcovala. Proč jí tam nevzali, k tomu se porotci nevyjádřili. Pravděpodobně v tom hraje roli medailonek, sympatie apod. Celá ta soutěž není o zpěvu, všichni tam preferujou sympatie, zpěv je až na druhém místě. Trochu smutné.

  • Anonym napsal:

   Rozválcovala, ale bohužel ne kvalitou, jako má Verča Danišová….A Palo to slyšel moc dobře….

   • fije napsal:

    Neříkám, že si tam nezaslouží být V. Danišová, i když se mi to její vystoupení v semifinále vůbec nelíbilo, ale rozhodně Barbora tam nemá co dělat, u ní se hodnotil vzhled a sympatie, jinak by tam nebyla. A Slepčíkovou vybrali diváci, ale ta taky nemá kvality jako Melinda. Každej na to může mít jinej názor, mě a spoustu dalších lidí to její vystoupení v semifinále uchvátilo, a opravdu se mi nelíbí, když je někdo zlej na člověka, kterej si to nezaslouží. Místo toho, aby tu slečnu lidi chválili za její talent, dovedou jí někteří akorát kritizovat. Závist je hnusná vlastnost. To mluvim o slečně, která se tu podepsala jako dana biliova, ELISKA HODROVA a také jiní, kteří ji kritizovali za její názor, za ty dvě věty, co řekla v medailonku atd….

 12. Anonym napsal:

  Barbara je krásná jako Melinda, ale její zpěv je o něco lepší než co má Melinda…Promiňte, ale kdyby jste měl nebo měla diskutovat kdo tam má nebo nemá být, podle Vás by tam měla být asi jenom tahle slečna a nikdo jiný…Já to přeji všem 🙂

  • fije napsal:

   Tak určitě to přeju Všem taky, ale prostě mi přijde nefér, jak se vůči Melindě někteří lidé a i porotci zachovali, podle mého názoru podala nejlepší výkon, a proto tam měla být, přesto upřednostnili před ní jiné 4 holky. Barbora má zajímavou barvu hlasu, ale žádnej rozsah, nic, to mi přijde zvláštní tvrzení, že zpívá líp, ale tak je to váš názor. Ale je pravda, že si vzpomínám i na pěvecky daleko lepší holky než je např. Barbora nebo Sabina, ale bud nebyly dostatečně hubené nebo sympatické, a tak vypadly. Snažim se tu jen říct, že mě vážně mrzí, že ta soutěž je více o sympatiích než o zpěvu.

 13. fije napsal:

  Ale to se stalo i v semifinále u kluků, proč tam neni Džudža a Ferkašovský, tam taky vzali chlapce, kteří na tom nejsou pěvecky zdaleka tak dobře. Jako je fakt, že porotci se netají tim, že konkretně superstar neni moc o zpěvu, podle nich zpívat umí kde kdo a je fakt, že především mladé a malé holky budou mít určitě jiná kriteria, než který člověk je nejlepší zpěvák, takže se to taky dost uzpůsobuje cílové skupině. Jen vůči bývalým soutěžícím je to nefer. Když pak člověk, který vypadl buhvi jak dávno a je stokrát lepší zpěvák než finalisti, ted kouká na tu soutěž, musí ho to hodně psychicky srazit.

 14. Anet napsal:

  Pardon, ale Barbora se Sabinou jsou tam prostě omylem, myslím, že i teď by porota raději místo těchto dvou vrátila Melindu zpátky, když vidí, jak to holky nedávají.

Napsat komentář

Nejsi spam? :) Spočítej prosím: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít