SuperStar 2004 – 1.ročník – Vyberte tři největší hvězdy


superstar-2015-logo-nova-markiza

superstar-2015-logo-nova-markiza

Ilustrační foto, zdroj: Dollar Photo club

Za pár týdnů nám odstartuje v pořadí sedmá série SuperStar v České republice a na Slovensku. Letošní SuperStar 2015 se vrací na televizní obrazovky po dvou letech pauzy. Ještě máme nějaký čas do doby, než nám oficiálně na televizi Nova a Markíza začne, a proto v této volné chvíli spouštíme hlasování, ve kterém zvolíte tu největší hvězdu ze všech devíti ročníků České a Slovenské SuperStar. Jak bude hlasování probíhat?

Každý ročník bude mít samostatné hlasování, ve kterém vždy postoupí pouze tři soutěžící, kteří od vás obdrží největší počet hlasů v hlasování. Tito tři soutěžící postupují do finále, mezi kterými budou o vaše hlasy bojovat společně s dalšími vybranými ostatních sérií. Než nám začne letošní SuperStar 2015, budeme tak znát vítěze tohoto hlasování, který tak získá titul největší SuperStar Česka a Slovenska.

Dnes začínáme první českou SuperStar, která odstartovala v roce 2004, a kterou vyhrála Aneta Langerová. Série je stále nejúspěšnějším projektem televize Nova, co se týče reality show. Finále první série sledovalo tři milióny diváků, což se od roku 2004 zatím žádné reality show v historii televize Nova nepodařilo.

Ve finálových přímých přenosech soutěžilo tehdy pouze deset soutěžících. Vy nyní máte za úkol vybrat pouze tři největší hvězdy, kteří si zaslouží místo ve Velkém finále tohoto hlasování. Vybírejte pečlivě. Hlasování probíhá jen pár dní. Výsledky přineseme již brzy.

Výsledky vám přineseme opět brzy.

7 comments

 1. Rezo napsal:

  Jednoznačně Aneta.
  Potom jsem zvolila Sámera a Šárku.

 2. Jana napsal:

  Já volím Savku, Balogovou a Anetu. Všichni se živí zpěvem stále. 🙂

 3. Fivo napsal:

  Pro mě je největší hvězda první série SuperStar Aneta. Bez debat.

 4. Pepta napsal:

  Těším se na hlasování k novějším sériím, tam mi příjdou lepší hvězdy 😀

 5. Tomáš napsal:

  Aneta Langerová, Martina Balogová a Petr Poláček ( ten jako jediný z těch kluků tam tenkrát za něco stál, paradoxně bohužel z kluků vypadl jako první )
  .

 6. Jerry napsal:

  Sámer, Aneta, Martina..Sámerovi jsem fandil, Aneta to vyhrála zaslouženě a Martina zpívá jak bohyně :))

Napsat komentář

Nejsi spam? :) Spočítej prosím: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít