SuperStar 2005 a 2006 – 2. a 3. český ročník – hlasování – zvolte opět tři hvězdy


superstar-2015-logo-nova-markiza

Česko Hledá SuperStar 2005

Ilustrační foto, zdroj: Dollar Photo club

Výsledky pro 1. český ročník pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar již máme a je tedy načase se posunout zase o kousek dále. Nyní nás čeká 2. a 3.série české verze této pěvecké show. Druhý ročník byl na českých televizních obrazovkách odvysílán v roce 2005, tedy jen půl roku po skončení první série.

Třetí ročník byl odvysílán vůbec poprvé nikoliv na jaře (jako předchozí dvě série) ale na podzim roku 2006. Oproti předcházející druhé sérii tak televizní diváci museli čekat na tuto další (v pořadí třetí) sérii celý jeden dlouhý rok (v Česku totiž v té době vlétla vlna kontejnerových reality show, hudební show tak byly na útlumu a přednost se dalo Big Brotherovi a VyVoleným).

Zatímco u druhé série se pokračovalo klasickým formátem, tedy že ze semifinálových kol vždy postoupí dva soutěžící přímo do přímých přenosů, třetí série přinesla v té době nový trend, a to rozdělit soutěžící na dvě skupiny podle pohlaví – tedy na muže a ženy a z nich během semifinálových přímých přenosů vybrat pět mužů a pět žen.

Pár základních informací máme za sebou a pojďme tedy k hlasování. Vybírat můžete opět z finálové sestavy druhé a třetí série. Vybíráte opět tři finalisty podle toho, kdo si myslíte, že byl největší hvězda dané série. Tito tři soutěžící z každé série postupují do velkého finále, kde se utkají s dalšími vítězi jednotlivých ročníků show SuperStar. Než nám začne letošní SuperStar 2015 tak budeme znát největší SuperStar v historii Česka a Slovenska, a to díky vašemu hlasování.

Česko hledá SuperStar 2005 – 2. česká série

Česko hledá SuperStar 2006 – 3. česká série

Výsledky tohoto hlasování vám přineseme opět během několika dalších dní.

Pokud hledáte výsledky 1.české série, najdete je zde.

10 comments

 1. Siky napsal:

  Teď už to začíná být těžké 🙂
  Dávám v druhé sérii Gábu, Aliho a Vlastu

  V druhém dávám Zemanovou, to je jasný 🙂

 2. Jana napsal:

  Taky dávám Zemanovou, tehdy to byla velká favoritka.

 3. Lukas napsal:

  Já dávám ve 2. Gábu, Míšu a Kláru Zaňkovou. Ve 3. Leonu, Báru Zemanovou a Spilku.

 4. DJ Vlado napsal:

  ČHS2 – Petr Bende, Gába Al Dhábba, Janika Kolářová
  ČHS3 – Soňa Pavelková, Bára Zemanová, David Spilka

 5. Tomáš napsal:

  Ve druhé je to zcela jasně Petr Bende, který to měl tehdy v každém případě celé vyhrát. Spolu s ním Gába Al Dhábba a velký sympaťák Michal Hudček. Ve třetí řadě David Spilka, který to měl taky vyhrát a spolu s ním Tereza Najdekrová a Martin Ševčík.

 6. DJ Vlado napsal:

  Ale trochu mě mrzí, že v této anketě nejde hlasovat i pro semifinalisty, protože v ČHS2 bych místo Janiky hlasoval pro Lucku Bakešovou, mojí největší srdcovku této řady, a uvažoval bych i o Markétě Poulíčkové, která by se u mě s Gábou dělila o 3.-4. místo.

  • Redakce napsal:

   Uvažovali jsme o tom, nakonec jsme zvolili jen finalisty. Každopádně jsme rádi, že se i tak zúčastňujes. Často čteme tve články. Takže vitej 🙂

   • Anonym napsal:

    Díky za přivítání 🙂 Já to i chápu, že těch semifinalistů bylo zvlášt ve starších řadách SS plno a ne každý si všechny pamatuje. Co se mi naopak na vaši anketě líbí je fakt, že na rozdíl od většiny českých médií neignorujete slovenské ročníky SS, protože ty by podle mě mohly být biblí všech tvůrců talent shows na světě 🙂

 7. beruška12 napsal:

  Je těžké hlasovat pro jednoho když jsou všechny dobří 😉

Napsat komentář

Nejsi spam? :) Spočítej prosím: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít