SuperStar 2015 – Čí nepostup vás nejvíce mrzí? (hlasování)


SuperStar 2015 - Hlasování o nepostupu

SuperStar 2015 - Hlasování o nepostupu

Foto: Dollar Photo Club

SuperStar 2015 zná definitivně svou osmičku finalistů, do dalších přímých přenosů postoupila čtveřice kluků v podobě Kovalíček, Slepčík, Křižka a Štěpán Urban. Tato čtyřka zanechala za sebou šest neúspěšných, kteří zůstali před branami živých přenosů.

Nyní v neděli jsme mohli sledovat 2.semifinále dívek, ze kterého rovněž postoupila čtveřice soutěžících. Ve finálových přímých přenosech tak uvidíme čtveřici dívek v podobě – Danišová, Slepčíková, Hazuchová a Drobna. I tato čtyřka porazila šestici dívek, kterým se sen o to, stát se letošní ČeskoSlovenskou SuperStar 2015 definitivně rozplynul.

Pojďme se nyní blíže podívat na to, kdo z vypadnuté dvanáctky soutěžících, vám bude chybět ze všeho nejvíce.

 


 
.
 

Zatímco u prvního semifinále souhlasilo s postupem 74% diváků, výsledek druhého semifinále bylo diváky přijato spíše rozpačitě (spokojených bylo pouze 68% diváků).
 

Podělit se o soutěžící, kteří vám budou v letošní SuperStar 2015 chybět nejvíce, můžete i s ostatními čtenáři v komentářích pod tímto článkem. I my jsme zvědavi, koho zvolíte jako nejvíce „oplakávaného“ soutěžícího.

75 comments

  1. Marcela Olejnikova napsal:

    Dufam,ze bude aj divoka karta ako v ostatnych kolach…

  2. Sany napsal:

    Prosím divokou kartu – Prosíííím !

    • Petr Vlačiha napsal:

      Moc mě mrzí,že Melinda nepostoupila,
      co tohle je za porotu,byly snad zhulený?,
      nedřív chvála a pak vyberou ta co zhubla,to je snad jiná soutěž ne?,
      přestávám tímto veškerou superstar sledovat!!!

  3. Pave napsal:

    Ano. Vraťte tam Melindu a ať prostě teda vypadnou dva příště! Melinda si zaslouží tam být, vůbec není fer, že vypadla. To byl nejlepší výkon za celou tuto superstar. Nemohla dostat dost hlasů, protože ji lidi neznají z médií tak jako Slepcikovi, Emmu, Karolinu a další. A nezpivala zdaleka mezi prvními, takze všem před ní už se spoustu hlasů poslalo, vzhledem k tomu, že hlasovani bylo zahájeno ještě předtím než soutezici zacli zpívat. Nemluvím ani o tom, že tam jsou pravděpodobně někteří rodiče soutěžících velmi bohatí, takže Sabina měla postup na sms hlasování jistej.

  4. Melinda napsal:

    Neklidná zpet

  5. melinda novakova :( napsal:

    Najvisc má mezi melinda novakova ze vypadla ?

  6. Melinda Noáková napsal:

    Mel si to zaslúžila ! Je skvelá 🙂

  7. Míša napsal:

    Veroniku Vrublovou zpět !!! :((

    • Agátka napsal:

      neeeeeeeeee

      • Anonym napsal:

        vrat te tám veroniku vrublovou a melindu noákovou i když ta melinda zazpívala líp než ta veronika ale oba jsou ůžasný, protože veronika mi příjde přátelská a má ůžasnou osobu kterou jí znám tak proto jsem jí fandila nejvíc byla podle mě milá a nečekala jsem to, protože hlas o superstar není jenom o zpěv ale o to jakou má osobnost jaký je nejen o zpěv, a ještě jsem fandila melindě která měla nejlepší vystoupení což jsem byla v šoku ale lidem to zamrzelo jak nám porota zklamala a píšou jak by měla postoupit, a danišová mi do superstaru nesedí moc jí nefandím příjde mi nezajímavá myslela jsem že vypadne a doufala jsem at nepostoupí danišová ale bud ta melinda která měla nejlepší vystoupení a nebo vrublová která se mi líbila jak se usmívala připadala mi přátelská to mi nešlo o její zpěv jak se jí to nepodařilo ale o to jaká ve skutečnosti je

    • Aja napsal:

      DProsim Vivi zpet 🙁

      • Anonym napsal:

        prosím vivi,melindu protože na vivi se mi líbí jak je přátelská a chci jí vidět tak i melindu která krásně zazpívala 🙁

  8. Agátka napsal:

    Peter Farkašovský měl postoupit 🙁 <3

  9. Tessy napsal:

    Tak to neřešte už je to stejně jedno mě je to taky líto ale nemůžu s tím nic dělat !!! 😀

  10. Zuzka napsal:

    Melindu by mohli vrátit, podle mě to bylo nejlepší vystoupení v obou přímých přenosech (i když jsem ji předtím moc nemusela 😀 ), ale tímto vystoupením mě fakt dostala, nebo Alenu, ta je zase zábavná s neuvěřitelně zajímavým hlasem a myslím že má ještě co nabídnout.

  11. ONdra napsal:

    Za mě rozhodně Karolínu a Vojtu. Oba byli vychváleni a zejména nepostup Vojty byl pro mě naprostým šokem, když měl jako první a myslim i jediný touchdown i poroty. Karolína je hezká, sympatická holka, která i zbytečným srážením poroty: např. o tom,že je namyšlená nebo at se vrátí k pizze. Nechápu tyhle blbý narážky, dělala tam několik dní hostesku a najednou jí furt cpou všichni k pizze, možná jí to na jednu stranu i uškodilo..

    • Pave napsal:

      Obavám se, že celá ta soutěž je o tom, kdo je hezkej, kdo ke komu sympatickej a kdo má charizma. Zpěv je až na druhým místě. Už jenom protože tam je Krizka. Ale s tím Vojtou souhlasim, to mě taky dostalo. Stejně tak u Melindy, přišlo mi, že ji tam vychvalovali nejvíc a pak nic. Ale Karolína je taková přirozená, ale můj názor je, že pěvecky na takovouhle soutěž ještě nemá.

  12. Adriana napsal:

    Melindu zpátky!!!!!

  13. Deninny napsal:

    Vraťte Melindu??

  14. :) napsal:

    Melinda musi zpet !!!!!

  15. Enynda napsal:

    MELINDU ZPATKY!!!!

  16. Michal napsal:

    Jenže všichni jsou stejní.Verča Vrublová je originál…Doplatila na nemoc.

    • Jir napsal:

      Veronika tam už ale předvedla, co chtěla! V superstar se objevují kola, kde mají zpívat různé žánry, tak proč by tam měla být, když se chce prosadit tím stylem country! Pro ní je určité lepší, že už tam není, ještě by pokazila další kola. Nehledě na to, že si myslim, že to je ještě pořad pěvecká soutěž, neříkám, že neumí zpívat, ale spoustu těch holek zpívá lip, u Melindy mi fakt spadla brada.

      • Anonym napsal:

        Tak tak to jsi asi od ni neslysel jeji pisnicky. 😉 podle me je hodne dobra a pokazit pisnicku se muze podarit kazdemu.KAzdy den neni posviceni..

  17. Delaney napsal:

    Rozhodně mě nejvíc mrzí že vypadl Vojta,kdyby to šlo ,poslala bych ho zpět,v posledním kole se ukázal. A rozhodně by si zasloužil postup.

  18. Kikuš napsal:

    Melindu zpátky !!!!!!!!!

  19. Anonym napsal:

    Karolína mi tam chybí…

  20. Adriana napsal:

    blbá karolína

  21. Bára napsal:

    Veronika Vrublova zpátky 🙂

  22. Sit napsal:

    Nechápu, že má Karolína víc hlasů než Melinda. :D…Protože je hezká a sympatická? Vždyť na tom jejím zpěvu je slyšet, že se teprve zpívat učí, to je fakt s profesionalni Melindou nesrovnatelnej rozdíl. Fakt mě u tyhle soutěže mrzi, jak se to všechno hodnotí podle sympatií, já jsem si říkala, že netusim z ty televize, jaka může v reálu Melinda byt, bylo mi hned jasný, že ona není typ člověka, který je hned na první pohled druhým sympatický. Přesto si můj hlas zasloužila, protože to byl mazec, co tam předvedla!

  23. B napsal:

    Sam byl nejlepsi :(.

  24. Lena napsal:

    Melindu ne ! Jen to ne!

  25. Sany napsal:

    Divoká karta pro Melindu – je ještě naděje?

  26. Leona Lepková napsal:

    Mrzi me ze nepostoupila Nikol Kasalova

  27. Patka napsal:

    Pro me urcite Veronika Vrublova.V Superstar postoupilo do 8 hodne dobrych zpevaku,jako treba Ema drobna coz je podle me z tech osmi Vitezka.Ale Veronika zpiva krasne a hodne dobre je ze se snazi zpivat,natacet a tvorit vlastni texty pisnicek,ktere jsou nadherne a vzdy maji hlavu a patu.Že se ji posledni pisen nepovedla?Ano naprosto souhlasim.Kdezto v jinych kolech byla bez chyby.OStatni podle me hodne pokazili nektere kola a v 8 jsou.Muj nazor je na to takovy ze v Superstar se ma hledat vyjmecny hlas a ten Veronika rozhodne ma.Pro lidi kteri ji pisou tak hnusne komentare bych doporucila se podivat na youtube pod jejim jmenem na jeji krasne pisnicky. Me jednoduse jeji hlas uklidnuje a dobre se posloucha 😉

  28. Káča napsal:

    Melinda byla nejlepší, její výkon byl profesionální. Dokonce se mi líbil víc než originál ale to má každý jinak. Je jí moc velká škoda. 🙁 Ale s tím co tady předvedla si myslím že se někde uplatní i bez soutěže.. 🙂

  29. Pp napsal:

    Melinda do finále!!

  30. klaris napsal:

    honza, vivi a karolina

  31. Nellča napsal:

    Melinda byla nejlepší.Písnička se mi v originále vůbec nelíbila,ale jak ji podala Melinda to opravdu nemělo chybu.K vůli Melindě jsme sledovali superstár a tím,že ji porota vychválila až do nebes a pak nepostoupila pro nás superstár skončila.A jestli ji uškodil názor na pana Karla,panebože je jí 17 proč by nemohla říct svůj názor.

  32. Melena napsal:

    Vrátit Melindu zpět! Tohle v superstár nemá obdoby! nejlepší zpěvačka všech superstár co byli natočené u nás.Vratte nám zpět naší Melindu.Madona už tu jedna je,druhá neexistuje.Melinda je jen jedna.Na nic si nehraje a říká co si myslí. A její výkon nemá soupeře.

  33. honza napsal:

    Naprosto souhlasím Melinda zpět!

  34. Kateřina napsal:

    Melinda a Vojta

  35. Roxana napsal:

    Patricio by sa mal vrátiť, pretože vie spievať . Trúfam si povedať , že aj najlepšie …

  36. Jara napsal:

    Melindu zpět!!!

  37. steemp napsal:

    urcite mela postoupit Alenka.myslim ze si to pokazila vyberem pisne

  38. Lili napsal:

    Melinda patří zpátky!!! byla vyhozena neprávem.
    Špičkové výkony: Melinda Noáková, Barbora Hazuchová, Emma Drobná. Každá je jiná a originál, není mezi nimi jedna nejlepší. Holky se prosadí i bez manipulací v Superstar.
    Porota zase plnila multikulti nařízení, musela vyhodit Melindu a dosadit romku.

  39. Unka napsal:

    Lidí, nic proti, ale není trochu divný, že z zničehonic Marek Pošta, který byl ještě před chvíli na posledních příčkách, je najednou třetí, davam tomu par minut a bude prvni :D…fandili jste mu tu vůbec někdo? 😀

  40. Pave napsal:

    Ta anketa nemá smysl, když tu jsou takovyhle podvody v hlasování

  41. Pp napsal:

    Mel se asi do finále nehodí, když tam cpou Poštu.

  42. LUSSY napsal:

    Melindu zpet …v semifinale nejlepsi vykon ze vsech!!!!

  43. Anonym napsal:

    hlasujte pro melindu,karolínu,vivi vrublovou,vojtu,peter

  44. Ivča napsal:

    Melinda je top.Vraťt nám Melindu zpátky.

  45. Michal peky napsal:

    Porota podle mně je k hovnu nejdřív samá chvála a husina na těle a pak vyřadí Melindu pro mně super stár skončila a zrovna když se mi začala líbit no nic pro mně je to DET.

  46. Melinda napsal:

    Děkuju moc všem za hlasy, moc si toho vážím: )))

  47. lucinka napsal:

    dejte divokou kartu a at postoupí Karolína Příbylová.Byla ze všech nejlepší

  48. Tereza napsal:

    Melinda come back!!!!!!!!

  49. Anna napsal:

    Melindu zpět,jednoznačně Melindu,Melindu a znova Melindu….

  50. kačja napsal:

    Honzík Tejkal

  51. Petra napsal:

    Veronika Vorublová a Nikol Kasalová proč jste nemohli postoupit vy byli jste fajn :*

  52. martin napsal:

    melindu zpatky neznamena ze kdyz nema rada gotta ze se ji za to musi nekdo mstit.Gotta taky nemam rad a co jako.Aspon byla uprimna a to se cenni.

Napsat komentář

Nejsi spam? :) Spočítej prosím: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít