SuperStar 2015 – hlasování ankety Popularity Poll (3.kolo)


SuperStar 2015 Popularity Poll 1.kolo

SuperStar 2015 Popularity Poll 1.kolo

Foto: Dollar Photo Club

V neděli jsme sledovali třetí finálové kolo SuperStar 2015, v němž bojovala o hlasy televizních diváků finálová šestka soutěžících. Je tedy nyní čas opět na hlasování oblíbenosti Popularity Poll.

Toto hlasování určitě znáte z jiných soutěží či minulých let, kdy se každý týden hlasuje pro největšího favorita, a to vždy týden co týden po odzpívaných kolech. Díky tomu můžeme sledovat, jak se sympatie televizních diváků k jednotlivým soutěžícím v průběhu celé show mění.

Nyní tady tedy máme za sebou třetí kolo a s ním i šest statečných. Zvolte toho, kdo si v tuto chvíli (tedy po třetím česko-slovenském finálovém přímém přenosu) zaslouží výhru ze všeho nejvíce.

Hlasování bude skryté, aby nedocházelo k ovlivňování. Hlasovat můžete pouze jednou a pouze pro jednoho soutěžícího. Výsledky přineseme těsně před začátkem čtvrtého finálového kola, abychom viděli, kdo je před čtvrtým finálovým kolem největší favorit na výhru.

Všechny formality jsme tedy již napsali, pusťte se tedy do toho. 3.kolo hlasování oblíbenosti s názvem Popularity Poll může začít.

136 comments

 1. Rene napsal:

  Já stále nechápu, co se děje kolem Slepčíkové. Porota ji nesnáší, a diváci milují. Vysvětlete mi to, prosím, někdo. Hlasoval jsem pro ni.

  • ...... napsal:

   Slepčíková zpívá ze všech 6 finalistů nejhůř. Každé kolo ji to řekne i porota, ale ne že by ji nesnášela, prostě je porota spravedlivá, jenže diváci ji tam prostě chtěj protože je to Slepčíková od Slepčíka. Dalibor zpívá o dost líp než ona. A lidi by si to měli uvědomit a neposílat hlasy jen podle toho, že tenhle je známej apod. Teď kvůli tomu málem vypadnul Štěpán, který je o dost lepší než Slepčíková. Nejlepší by bylo, kdyby to vyhráli všichni.

   • Jana napsal:

    Souhlasím s tím, že Sabina je nejslabší. Zpívá hezky ale ten její projev? Neumí do toho co zpívá dát emoce. Je nejistá a to je z ní hodně cítit. Její zpěv nepronikne tak do hloubky jako u ostatních.

    • Jana napsal:

     Fandím Veronice

    • -_- napsal:

     Diváci jí dávají hlasy jen proto že je Slepčíkova ségra i když slepčík je taky pěknej p***s

     • Anonym napsal:

      Ty zmrde takhle to vubec neni oba maj talent jenom ze ta porota furt jim neco vadi kazda picovina dalik vyhraje a poser te se klidne cigani maj zpev a tanec v krvi 😉

     • Jana Vílná napsal:

      Anonymní napsal:
      Listopad 17, 2015 (5:02 pm)

      A je to tady zase! Blbci, kteří nic neví, posuzují….

    • lol napsal:

     souhlas Slepčíková zpívá dobře ale to vystupování prostě…

    • ALEJKA napsal:

     NESOUHLASÍM, ŽE BY BYLA SABINA NEJSLABŠÍ…… EMOCE A POCITY PROJEVUJE PRÁVĚ SVÝM DUCHEM A SVOU DISKRÉTNOSTÍ…..Z JEJÍHO POHLEDU A KRÁSNOSTI ÚSMĚVU CÍTÍM JAK VŠE PROŽÍVÁ A MÁ MNOHEM VÍCE CITŮ NEŽ-LI SI KDO MŮŽE VŮBEC POMYSLET….KDYŽ SE NA TO BUDEME DÍVAT A VŠE VNÍMAT SRDCEM NEŽ POUHÝM OKEM POCHOPÍME MNOHEM DŮSLEDNĚJI A HLOUBĚJI VÍC NEŽ SE UKAZUJE JEN VIZUALITOU………..
     TO, ŽE NEHOPSÁ, NETRSÁ A NEDÁVÁ ÚKAZEM SVŮJ PROJEV NEZNAMENÁ, ŽE JE ŠPATNÁ….. NAOPAK JE ČESTNÁ A PŮVABNÁ VE SVÉ JEMNOSTI LADNOSTI SVÉ VLASTNÍ DISKRÉTNOSTÍ, KTEROU PROZATÍM SKRÝVÁ ……………

     • petra napsal:

      Podla mna mas na to uplne super nazor 🙂 respekt za to.. Asi jediny vhodny komentar…

     • Anonym napsal:

      Skvělý názor, plně s ním souhlasím 😀

     • Kristy napsal:

      jojo, když je někdo jinej než ostatní, dycky je to špatně, strašně se mi líbí ta její skromnost, za mě nebyla žádná píseň, kterou zazpívala špatně, všechny písně od ní si pořád zpívám v hlavě 😀 (jak zpívala to od Megan, tak to bylo fakt super-nikdy se mi ta píseň moc nelíbila, ale s těma jejíma výškama to bylo alespoň pro mě perfektní) myslím si, že není spravedlivý tady tady pořád říkat kdo je nejlepší a nejhorší-protože každej je originální a přirozenej takovej jakej je. 🙂

     • Nikča napsal:

      Slepčíková by měla vypadnout souhlasím s porotou zpívá z nich nejhůř. To není soutěž o tom jak někdo vypadá, ale o tom jak se projevuje, jaký má hlas a jak si tu písničku užíva.
      Nejlíp zpíva VERONIKA DANIŠOVÁ, potom DALIBOR SLEPČÍK ,potom EMMA DROBNÁ, ŠTĚPÁN URBAN a potom ti dva.

   • Anonym napsal:

    Plně s tebou souhlasím …:-)

   • marie szewczyková napsal:

    přesně (:

    • kadel napsal:

     Slepčíková zpívá nejhůře z finalistů. Na její úkor vypadla Barbora a teď málem i Štěpán. To, že pívá špatně musí slyšet i ten, který nemá hudební sluch. A to, že se drží v soutěži je otázka na Hujerovu-Slepičákovic rodinu.

     • ALEJKA napsal:

      Kvůli SABINĚ rozhodně nevypadla Barbora a ani ted málem ŠTĚPÁN….. Barbora naopak byla v projevu nepřirozená, hodně křečovitá v každém kole co jsem jí mohla pozorovat co se projevu týče a dle zpěvu či výkon jejího zpívání byl ten, že skoro v každé její písni nedotahovala výšky a převážně používala místy FALZET = TEDY faleš v obšasném taktu sekundy…. U Barbory jsem se dosti nudila, trápila se sama jak vidno v minulém kole, zase je to o výběru písně a žánru hudby což je otázkou názoru a mínění…..V každém případě to dotáhne mimo super star mnohem daleko pokud se udrží na špici této pěvecké branže a postupem času i kariéry….

      Já nemám hudební sluch, ale rozhodně nemyslím si, že SABINA zpívá špatně či nejhůře ze všech a také si nemyslím, že se drží v této soutěři kvůli DALIBOROVI….. —- TEN SI MYSLÍM, ŽE ODPADNE JELIKOŽ je velice mladinký, a kdo jde rychlostí nahoru turbo letem – světem — nakonec zhasne jelikož nebude moci časem ukázat více…………. Bude to už pak jen nuda…..

      POROTA BY MĚLA BÝTI KONSTRUKTIVNÍ V NÁZORECH ROZHODOVÁNÍ VE SLEDU KRITIKY………… Hodně se to přehání s tím, že je stále každé kolo napadená právě jen SABINA — když se podívám na ukázky jak Kláry, Marty A P. HABERY nikdo při zpívání nehopsá, netrsá a neprojevuje se elánem a projevem přirozenosti v důsledku dokonalosti kreativity………… Tak jest ……………… Ono při tom zpívání nejde vše zkloubit soustředěním se úplně na VŠE…………

     • petra napsal:

      Ved barbora nevedela spievat vsak bola hlucha ako poleno… Ach ludia.. Vy by ste len dristali a hovno sa do toho rozumiete.. Teda aspon ty 😀

     • Kristy napsal:

      zpívá nejhůře? proč? to není pravda.. dyť i porotci říkají, že je to fakt kvalitní karaoke, tak jak muže zpívat špatně???

   • Terka napsal:

    Slepčíkovou tam udržují jenom fanoušci Dalibora, přitom už několikrát porota kritizovala Sabinu, že je amatér a všichni okolo ní jsou profesionálové. Kvůli ní málem vypadl jeden z nejlepších zpěváků ze SuperStar! Je to nespravedlivé, že Sabinu drží na vysoké laťce (jenom kvůli Slepčíkovi) přitom by si to ani nezasloužila

   • Mája napsal:

    Já si taky myslím, že Slepčíková nezpívá hezky, ale prostě se tam drží jenom díky Dalíkovi a diváci jí proto posílají hlasy. Když jsem byla v tom sále naživo, tak se tam takoví dva páni se ptali komu budeme fandit a hrozně moc fanoušků zakřičelo na Dalíka a na Sabinu taky hrozně moc i když ty diváci vidí a slyší, jak nezpívá hezky a ještě když ta porota prostě nesouhlasí.

   • Barbie napsal:

    Štěpán dostal málo hlasů protože urazil slováky v té zkoušce.

   • Pavlína napsal:

    Ale Dalibor pise aby hlasy posilali i za ni takze ho budou poslouchat

   • anonym napsal:

    Máš pravdu . minulé prosil na fb aby posílali raději hlasy ji než mu … Takže topak nemá takhle vypadat !

    Už to není o zpívání ale o sympatiich diváků …

   • Anonym napsal:

    Úprimne si myslím, že porota je zaujatá, pretože majú svojho víťaza, ktorým je Emma. Sabina má talent a to, že im sa nepáči naznačuje akurát to, že milá porota nám stárne a nedá si dopustiť na svojho favorita. Ak by väčšina divákov mala nejaký hudobný sluch, vedela by, že Sabina je intonačne najlepšia speváčka zo Superstar. Môj skromný názor hovorí, že je jedno, čo si diváci myslia, keďže porota má svojho víťaza. My hlasujeme len o poradí vypadávajúcich.

   • Anonym napsal:

    Moje slova Slepčíková je z nich nejhorší a ne že bych jí tím chtěla urazit ale Štěpán je o 1000% lepší a divokou kartu si zasloužil právem. Štěpán si zaslouží vyhrát stejně jako Emma a další…

  • Siaa napsal:

   Porota víc hodnotí projev a ne zpěv. Asi po ní chtěj aby skákala po pódiu a dělala ze sebe něco co není, a k tomu kdyby byla slovenka tak by pro ně byla dokonalá 😀 diváci jí mají rádi takovou jaká je..někteří jen kvůli tomu že je to ségra dalíka…podle mě je ta celá soutěž zmanipulovaná, a je mi jasný že porota chce aby to vyhrála Emma, nesnesli by to že by to vyhrála romka s talentem 🙂 můj názor.

  • Berenika napsal:

   Emma nebo pavol:) je to tezke uz jsou dobri vseci

  • Nelly napsal:

   nechápem pdľa mna ja celkom ok ja ju mam rada podla mna dobre spieva ale nemala by vyhrat pdla mna ludia jej posielaju hlasy len preto ze je Dalikova segra

  • Nelka napsal:

   nechápem pdľa mna ja celkom ok ja ju mam rada podla mna dobre spieva ale nemala by vyhrat pdla mna ludia jej posielaju hlasy len preto ze je Dalikova segra

  • anonym napsal:

   to je jednoduché, no nevie spievať a tým pádom nie je hodná titulu Superstar. sú tam omnoho omnoho lepší adepti na výhru to je celé, netreba sa nad tým vôbec zamýšľať

  • ALEJKA napsal:

   Já to také nechápu Rene…..
   POROTA JIŽ KAŽDÉ KOLO STÁLE KRITIZUJE JEDNU OSŮBKU A TO V TOMTO PŘÍPADĚ SABINU…
   COPAK JE TAK ŠPATNÉ, když se až tak neprojevuje dle svých představ poroty….Vždyt každý je přirozeně svou originalitou, a hlavně přeci jde o výkon zpěvu, projevu a zajisté výběru písně = ano někdy si nevybere dobrou hudbu či písen každý z finalistů….. ALE pokud má SABINKA trému, tu má každý = jsme jen lidské bytosti a tudíž SABINA je již osobností MATKOU a člověkem srdce lásky ve své osobitosti vlastní a pevně věřím, že když bude postupovat dále a dále…………. všechno se dá zpestřit i doladit ….. Vydrezůrovat se dá vše……….. A já SABINĚ FANDÍM, vnímám celkově jak se vždy cítí když mám možnost pozorovat její tvář …. Je duchem velice krásná a já si vážím i cením této bytosti….. დ╮❤╭დ Porota by měla opravdu zvážit své hodnocení a kritiku všeobecně jen k jedné osobě….. Vnímat by se mělo spravedlivě výkonem zpěvu, to ostatní už se zdokonaluje samo zkušenostmi, lekcemi i průběhem života….
   SABINKO, DRŽ SE……………………..

  • Anonym napsal:

   PODLE MÝHO JE ČESKOSLOVENSKÁ SUPERSTAR O TOM,ŽE VŽDY SE STŘÍDÁ VÝHERCE-ČECH,SLOVÁK-KLIDNĚ SE PODÍVEJTE NA JEDNOTLIVÉ ROČNÍKY.SABINA JA NA TOLIK DOBRÁ,ŽE SE JI POTŘEBUJOU ZBAVIT.JE I DIVNÝ,ŽE DO FINÁLE SE DOSTALO PŘESNĚ 4 Z ČR A 4 Z SVK.NYNÍ JSOU TAM 3 Z ČR A 3 Z SVK-NENÍ TO DIVNÝ,ŽE TO TAK VYCHÁZÍ?

  • Barbie napsal:

   To je tak, že když někdo někoho seřve ostatní ho litují. A to je i se Slepčíkovou. Porota ji kárala a diváci se proto nad ní slitovali. Chápeš ?

   • Anonym napsal:

    Ale hodnocení a způsob kritiky,nebyl objektivní.Pokud ano,tak si myslím,že ani Veronice a ani Daliborovi se to kolo nepovedlo a Sabina byla určitě lepší a stejně jen ji kritizovali a přitom měla nejtěžší písničku a to i jiné kola.Porotá už ji kárá za nesmysly.Co má za výraz Emma?

  • Petra napsal:

   Lidi jsou jen závistivý a zlý, to je celé. Neumí tento národ nic jiného než urážet a pomlouvat, přestože sami dokázali tak velké hovno 🙂 Já fandím oběma sourozencům a pokud Sabča vypadne, uvědomte si, že všechny hlasy co lidé posílali jí, pošlou Daliborovi….a pak brečte děcka.

 2. lubica dobrovodska napsal:

  Dalibor Slepčik :*

 3. Anonym napsal:

  Vubec nechapu co proti ni maji zpiva moc dobre a oni ji kritizuji ja nemam nic proti vytiskove ale sabka zpiva o hodne lip jako ona
  Sabca zpiva super krasne a porota furt neco ma nechapu

 4. Anonym napsal:

  Dalibor slepčik
  On to proste vyhraje

 5. dalibor slepčik napsal:

  Prosim at to vyhraje on

 6. dominik napsal:

  Dalibor Slepcik ale aj Emma Drobna tak neviem co dalej….preju si jit na finalove kolo

 7. Anonym napsal:

  Jedine Dalik

 8. Anonym napsal:

  Daliborek to je jasny

 9. Anonym napsal:

  Emma“))

 10. adele napsal:

  Nejvíce výhru preji Daliborovi 😀

 11. Jana napsal:

  Dalibor Slepčík 🙂
  Zpívá nejlíp a musí vyhrát 🙂

 12. Anonym napsal:

  joo emma

 13. Simona napsal:

  Dalibor je nej 🙂

 14. Janaa napsal:

  Emma a Dalibor:)

 15. Anonym napsal:

  Přeju si aby po třetím kole výhral dallik slepčik

 16. Jana napsal:

  TOP 3-Emma,Verča a Štěpánek

 17. Anonym napsal:

  ČETLA JSEM V KOMENTECH,ŽE SABINA SLEPČÍKOVÁ PROCHÁZÍ JEN PROTO,ŽE JEJÍ OTEC JÍ ZAPLATIT TOLIK SMS,ŽE DÍKY TOMU PROCHÁZÍ.URČITĚ TO TATÍNEK UPLATIL,KDYŽ ON PRACUJE SE MNOU V COOLCENTRU JAKO OPERÁTOR A JEHO MANŽELKA JE ZROVNA BEZ PRÁCE.SAMI MAJÍ FIN. PROBLÉMY.PŘEJI JEHO DĚTEM,ABY TO DOTÁHLI CO NEJDÁL A TÍM I POMOHLI RODIČŮM.JE TO VELICE SLUŠNÁ RODINA.CO SE TÝČE SABINY,TAK ONI UŽ JI KRITIZUJÍ ZA NESMYSLY A PRÁVĚ PROTO JI LIDI POSÍLAJÍ HLASY,TAKŽE JI VLASTĚ TÍMTO POMÁHAJÍ.PAN HABERA JI URÁŽÍ STYLEM,JAKÝ NEPŘÍSLUŠÍ TAK ZNAMÉ OSOBNOSTI.TAKHLE BY SE MUŽ NEMĚL CHOVAT K ŽENĚ.PANÍ VÝTISKOVÁ HOVOŘÍ O KARAOKE,TAK SE PODÍVEJTE NA JEJÍ VYSTOUPENÍ NA YOUTUBE(KDE ZPÍVÁ LIVE)A UDĚLEJTE SI OBRÁZEK, JAKÁ JE ONA ZPĚVAČKA.KAŽDÝ ROK SE STŘÍDÁ VÝHERCE SUPERSTAR-ČECH,SLOVÁK A TO URČITĚ NENÍ NÁHODOU,ŽE BY TO TAKHLE VYCHÁZELO POKAŽDÝ.TENTO ROK JE NA ŘADĚ SLOVÁK.V TOMTO KOLE SI MYSLÍM,ŽE NEJLÉPE ZASPÍVAL ŠTĚPÁN A SABINA.SLOVÁKY KRITIZOVAT NEMŮŽOU-SLEČNA DANIŠOVÁ-TÉ SE NEVYVEDL DUET ANI SOLO PÍSNIČKA,ALE POROTA JI PODRŽELA.EMA TA MÁ PÍSNIČKY BEZ ROZSAHU.DALIBOR-DUET NIC MOC A SOLO PÍSNIČKA MĚLA BÝT NA JEHO HLAS O NĚCO VÝŠ.DALIBORA NEKRITIZUJÍ,NEBOŤ Z NĚHO TAM MAJÍ NEJVĚTŠÍ POČET SMS A VĚDÍ,ŽE KDYBY VYPADLA SABINA,TAK JEŠTĚ O TO VÍC BY MĚL DALIBOR SMS OD LIDÍ.PROTO AŤ DALIBOR ZASPÍVÁ I INTONAČNĚ ŠPATNĚ,TAK HO POROTA NEMŮŽE ZATÍM KRITIZOVAT-SI MYSLÍM.ONI HO PODLE MĚ BUDOU KRITIZOVAT AŽ POZDĚJI.TEĎ SE JIM VYPLATÍ PO FINANČNÍ STRÁNCE.TAKŽE Z TÉTO SOUTĚŽE SUPERSTAR SE MI DĚLÁ ŠPATNĚ.JE TO JEDNA VELKÁ INSCENACE.TO JE MŮJ NÁZOR A TŘEBA SE PLETU!

  • Josef napsal:

   Takhle soutěž není o osudech tak nechápu proč sem pletete že rodina Slepičkových má finanční problémy.Tahle soutěž je o zpěvu! Jde vidět že jste zaujatá/ý a zpěvu absolutně nerozumíte…Veronice se sólová píseň naprosto povedla a že přestala zpívat potvrzuje to že fanoušci pro ni hodně zajímají.Sabina je hodně dobrá zpěvačka co se týče hlasové kvality ovšem kolo co kolo své vystoupení totálně pokazí a dostala už tolik šancí že už tam podle mého názoru nemá co dělat.

   • Jana napsal:

    Zcela souhlasím s tím co napsal Josef

   • Anonym napsal:

    souhlasím

   • ALEJKA napsal:

    NESOUHLASÍM……………….. SABINA SI ROZHODNĚ NEZASLOUŽÍ VYPADNOUT…..
    Již jsem zde zmínila a dosti psala v komentaci mé myšlenky a názory………….
    POROTA Sabinu kritizuje více než by měla, zvláště nelidsky P. HABERA jí nakládá více než je morálkou tolerance…..a to se mi vůbec nelíbí…..Naposledy sdělil, že jí bude dávat každé kolo až do finále kdy ji bude takto vyřazovat rozhodováním a slovem, co se mi nelíbilo kdy zmínil také to, že tak bude konat a činit dokud dobře SABINA NEZAZPÍVÁ …. tudíž kritizuje tedy nakonec vůbec její PROJEV, OSOBITOST NEBO ZPĚV – VÝKON ??? Prostě se zasoustředil na Sabinu jako všichni ostatní v porotě a JÁ JSEM ROZHODNĚ PROTI TÉTO KRITICE….

    ANO JIŽ DLOUHÝ ŽIVOT VÍM JEDNU VĚC A TO, ŽE ŽIVOT A NIC NENÍ SPRAVEDLIVÉ….
    JEN MOUDROST PŘÍRODY JEST SOUNÁLEŽITOSTÍ A PRAVOSTÍ SPRAVEDLNOSTI VĚTŠÍ NEŽ-LI LIDSKÝ MOZEK VŮBEC MŮŽE BÝTI…………..

 18. Anonym napsal:

  Paľo ♥♥

 19. anonym napsal:

  Pavol Kovalicek

 20. anonymus napsal:

  Star 4 Pavol Kovalicek

 21. Pavla napsal:

  Pavol <3 ♥

 22. :) napsal:

  PAVOL KOVALÍČEK
  EMMA DROBNÁ
  ŠTĚPÁN URBAN
  VERONIKA DANIŠOVÁ
  Ale nejvíc to přeju Kovalíčkovi :))

 23. Max napsal:

  Pavol Kovaliček :*

 24. Marťa napsal:

  Jedině Štěpán

 25. anonym napsal:

  Pavol Kovalíček❤

 26. Tálie napsal:

  Štěpán ?
  Měla jsem miniinfarkt, když řekli, že vypadává….?
  Ještě že použili tu divokou kartu?

 27. Anonym napsal:

  Dalibor ….. <3

 28. Adéla napsal:

  Já to přeju Daliborovi ale i Emě. Přeju to i Sabině a nechci aby vypadla ale můj názor je že je z nich už nejslabší, jenže jí posílají hodně hlasů, kvůli Daliborovi.
  Podle mě to Skonší tak že vyhraje Dalibor nebo Ema a Sabina možná vypadne jako třetí z posledních protože bude mít hodně hlasů..

 29. Annamária napsal:

  Fandím Daliborovi♥♥♥ Má úžasný hlas a veľmi sa mi páči jeho spev a čo sa týka jeho sestry Sabinky,tak spieva pekne,no bohužiaľ nie tak dobre ako ostatní je z nich najslabšia podľa mňa:)
  Tiež je super Ema a Veronika ale môj jasný favorit je Dalibor Slepčík!!♥

 30. Navitty napsal:

  Dalííík <3

 31. Peťo napsal:

  Dalibor:) prajem mu výhru z dôvodu že má 15 rokov a na to,koľko rokov má sa vybojoval až sem.Do finále.Spev pekný hlas nádhera.

 32. Tánička napsal:

  Dalibor Slepčík!!♥

 33. Kristína napsal:

  Najviac to prajem Daliborovi pretože on je proste úplne úžasný. Držím palce najviac Sabine pretože je teraz najslabšia zo všetkých. Hovorí jej to aj porota. Ale strašne sa mi páči aj Veronika a Emma. Oni sú tak tiež veľmi super. No veľmi by som chcela aby postúpil a vyhral Dalík ♥
  😀 nie preto že je roztomilý a krásny ale má strašne nadherny hlas a môže spievať hoci akú „blbú“ pesničku vždy ju vylepší tým svojím pekným hlasom. Veľmi mu tak tiež držím palce. Ale mám strach o Sabinu ktorej to teraz momentálne padá z rúk. No držím jej palce aby to dala. <3

 34. Kristína napsal:

  Vlastne: 😀 😀

  ♥♥♡Dalibor Slepčík♡♥♥

 35. Anet napsal:

  Dalibor Slepčík♡♥je nej

 36. Michal napsal:

  Upřímně.. Nejlépe zpívá Emma..je vidět.. Že i porota chce,aby to vyhrála..Štěpán a Veronika zpívají krásně.. Pavol se mi poslední dobou nezdá..! A Slepčikovci..? Sabina je nervózní doslova jako prase..! A Dalibor..? Zpívá hezky.. Ještě má stále dětský hlásek.. Ale potom už to nedá.. Proniká v pohodě jenom kvůli tomu..jak vypadá.. Myslím, že to dobře ví.. Ale nedává to najevo..a zatím chce, aby vypadalo jak neuvěřitelně zpívá.. Potěšilo by mě.. Kdyby skončil na 4. místě..;) Bohužel si ale myslím, že vyhraje..! A za měsíc – dva..o něm nikdo vědět nebude..potom už se neprosadí..neprospjeje mu, když vyhraje..!!!

  • Klára napsal:

   Souhlasím! Sabina by měla vypadnout v příštím kole!?

   • ALEJKA napsal:

    NESOUHLASÍM VŮBEC, ABY SABINA VYPADLA….. Je to celkem zralá žena od ostatních finalistů jako jsou ještě dětskými bytostmi Štěpán U. a Dalibor S… Nic proti jejich zpěvu nemám, jen si myslím, že čím mladší a rychlý vzestup býti hvězdou jisto jistě má rychlý spád a uvadnutí…..Byla by to časem nuda, poté v budoucnu by neměli co ukázat….. Alespon má domněnka…. Sabina již je matkou, proto také si myslím, že a hlavně cítím její rozpaky strachu i trémy když jde na podium, ale naprosto této osůbce rozumím a plně ji chápu….Vnímám přesně jak se tváří, nemusí ani mluvit …. stačí jen když se pousměje s takovou krásností něžnou milostí, že naprosto vím co mimikou i psměvem říká…… vidím do její duše, která je více než krásná…..Nemusí se projevovat až tak moc, je to její originalita a vím, že pokud půjde dál bude lepší a lepší…………… Ale každý z nás jsme originalitou sama, jelikož každý za sebe má své názory a svobodu mysli i vnímání……….

 37. Flawless napsal:

  Kovaliček je nejlepší ♥

 38. Leona Lepková napsal:

  Emma a Veronika jsou nejlepši. Dalibor umi zpivat, ale nema na vyhru. Sabina neumi vubec zpivat. Porota ji nesnaši a vzdycky postoupi kvuli Daliborovi.

  • Anonym napsal:

   Jak to že nemá na výhru ? Vždyť je z nich nejlepší. Emma je taky dobrá, ale Dalibor je nejlepší, ale každý má jiný názor…

 39. Anonym napsal:

  Pavol Kovalíček <3

 40. veronika j napsal:

  vyhrat mi mela ema je nejlepši zevšech 6 soutežici.

 41. Denisa napsal:

  Ja si myslim,ze kazdy fandime nilomu jinemu a mame sveho favorita. 🙂 Ale ti co tady rikaji,ze nikdo je a nebo neni dobry tak by si tam jdete stoupnout samy!! Uvidime kam se dostanete. Ja fandim Palovi a Sabine a ne proto,ze je to Daliborovo sestra!!! Mam ji proste rada takova jaka je a zpivat umi. A kdyz teda vsichni rikate,ze se tam dostala jen kvuli bratrovi.. tak jakto,ze je ve finale kam ji poslala porota!!! Ktera ji ale nema rada? Takze asi zpivat umi ze? Proste ji cupujou jen za to,ze neni tak odvazna. Jsou mozna lepsi zpevaci.. Ale kecy,ze neumi zpivat si strcte do ……!!!

 42. Anonym napsal:

  Fandím Daliborovi a Emmě.
  Chtěla bych aby vypadla Sabina a pak Verča.

 43. Anonym napsal:

  Dalibor je ze všech nejlepší, Emma je také dobrá, ale Dalibor to má více v sobě, každý má na to jiný názor, a můj zní takhle.

 44. Maite11 napsal:

  Dalik musi vyhrat

 45. Anonym napsal:

  Taky si nemyslím, že posílají lidi hlasy Sabině jenom kvůli Daliborovi. Jako to, co tam předvádí porota je z v mých očích naprosto neprofesionální a zaujaté. Prostě si vytipovali favority a snaží se ovlivňovat diváky – když už nemůžou vyhodit, koho chtějí. Každý zpívá jinak a každý je jiný, ale všichni jsou tam zpěváci výborný. Včetně Sabiny – třeba ten duet se jí povedl ze všech nejlíp v posledním kole, ale nikdo to na závěr nezmínil… Jenom kritizují, jak je nejslabší. Prostě chtějí, aby šla pryč. A že se líbí divákům? Proč by se jim nelíbila. To, že se jí nepovedlo už kolikáte kolo tvrdí pouze „odborná“ porota…. Ovšem která taky neví, co chce… Karolínu nechtěli poslat dál, protože byla moc drzá a sebevědomá. Naposled jí obdivovali za to, jak se tam klepala v semifinále se staženými rameny. Sabinu kritizují obráceně. Hvězda musí být sebejistá, drzá, namyšlená a ať už udělá co chce, stejně pořád budou vidět jenom chyby. Falešné tóny uniknou každému – i Emě, Štěpánovi i Daliborovi, ale to se přejde. Hodnotí jenom jejich dojem… ale každý máme ten dojem jiný. Já třeba vůbec neměla žádný dojem ze zpěvu Daniela Křižky a divila jstem se, že prošel castingem a proslavil se nejvic tim, jak z něj čiší charizma (na mě bohužel)….ale mám pocit, že jenom proto, že to porota každé kolo zdůrazňovala… Celé je to neobjektivní. Sabině bych přála, aby už to pro ni skončilo. Ne proto, že se mi nelíbí. Naopak. Nestojí jí za to tahle každotýdenní šaškárna.

 46. Anonym napsal:

  Dalibor zpívá nej a na něho nikdo nemá
  :*

 47. Petra napsal:

  Za mě Ema. Všichni lidí jsou zmanipulovani Slepcikovou a Slepcikem proto pro ne všichni chlasujou tenhle rok to vůbec není fer

  • Anonym napsal:

   A jak jsou asi zmanipulovani? Už týdny se nemluví o nikom jiném než o Emě. Od castingu byli jedni z nejlepších, tak se nediv, že si je lidi oblíbili….

 48. Anonym napsal:

  Dalíkk Nejlepší a Sabina :* 😉

 49. Lol napsal:

  Fandím Daliborovi, ale bojím se, že mu pak začne mutovat hlas a to by nebylo moc dobrí protože pak by už nemusel tak hezky spívat 😉

 50. ALEJKA napsal:

  POROTA JIŽ KAŽDÉ KOLO STÁLE KRITIZUJE JEDNU OSŮBKU A TO V TOMTO PŘÍPADĚ SABINU…
  COPAK JE TAK ŠPATNÉ, když se až tak neprojevuje dle svých představ poroty….Vždyt každý je přirozeně svou originalitou, a hlavně přeci jde o výkon zpěvu, projevu a zajisté výběru písně = ano někdy si nevybere dobrou hudbu či písen každý z finalistů….. ALE pokud má SABINKA trému, tu má každý = jsme jen lidské bytosti a tudíž SABINA je již osobností MATKOU a člověkem srdce lásky ve své osobitosti vlastní a pevně věřím, že když bude postupovat dále a dále…………. všechno se dá zpestřit i doladit ….. Vydrezůrovat se dá vše……….. A já SABINĚ FANDÍM, vnímám celkově jak se vždy cítí když mám možnost pozorovat její tvář …. Je duchem velice krásná a já si vážím i cením této bytosti….. დ╮❤╭დ Porota by měla opravdu zvážit své hodnocení a kritiku všeobecně jen k jedné osobě….. Vnímat by se mělo spravedlivě výkonem zpěvu, to ostatní už se zdokonaluje samo zkušenostmi, lekcemi i průběhem života….
  SABINKO, DRŽ SE……………………..

 51. Kristýna Bortelová napsal:

  Ať jdou už Slepčíkovi někám! Emma a Štěpán jsou nejlepší! 🙂

 52. anonymní napsal:

  Podle mého a jak čtu tak podle většiny si také myslím že je Slepčíková nejslabší. A furt jí tam budou sr*t. Když řekli že vypadl Štěpán byla jsme tak naštvaná žě vypadl jen kvůli tomu že lidi tam musí Sabinu. Podle mého je Štěpán s Emmou stejně nejlepší……

  • Anonym napsal:

   KDYŽ JE TAK EMMA DOBRÁ,TAK PROČ JI VYBÍRAJÍ AŽ TAK LEHKÝ PÍSNIČKY?PROČ JÍ NEVYBRALI PÍSNIČKU OD ROXETTE?PROTOŽE BY TO NIKDY NEVYZPÍVALA.TO CO VYZPÍVÁ EMMA,TAK TO I JÁ VYZPÍVÁM.JE MI VÍCE JAK 28 LET,TUDÍŽ JSEM SE PŘIHLÁSIT NEMOHL.JÁ HLAVNĚ O TO ANI NESTOJÍM,ABYCH BYL ZNÁMÝ.TO MNE ODRAZUJE.PROTO SI VÁŽÍM KAŽDÉHO,KDO TO ZKUSÍ.SABINA TO ZKUSILA A PROCHÁZÍ KOLAMA A POROTA JI JEN KRITIZUJE A UŽ MI TO PŘÍJDE,ŽE SI NA NÍ ZASEDLI.PŘIJDE MI ODPORNÝ,JAKÝ PRŮPOVÍDKY MÁ PAN HABERA.VŽDY JSEM SI HO VÁŽIL,ALE TEĎ U MNE KLESL,NEBOŤ TAKHLE BY SE MUŽ NEMĚL CHOVAT K ŽENĚ,ABY SE CÍTILA JAKO NĚJAKEJ ODPAD.KRITIKA SE DÁ I ŘÍCI TAK,ABY SE TEN DOTYČNÝ NEURAZIL.CHTĚL BYCH VIDĚT,JAK BY TO SNÁŠEL NĚKDO JINÝ.URČITĚ TY TĚŽKÉ PÍSNIČKY NEZASPÍVALA AŽ TAK ŠPATNĚ A TAK BYCH NĚCO POCHVÁLIL A NĚCI ZKRITIZOVAL,ALE ON UŽ TO PŘEHÁNÍ A VÝTISKOVÁ-TA NEVÍM CO TAM VLASTNĚ DĚLÁ.TO NENÍ ŽÁDNÁ DOBRÁ ZPĚVAČKA.

 53. Anonym napsal:

  Štěpán, Veronika, Ema – jeden z nich bude vítěz! s divokou kartou porota taktizovala, odeslali Pala jako prvního, tomu by bohužel divokou dát nemohli, protože Štěpán je lepší! tak udělali takovou šou – a Sabinu pomalu připravují na vyhazov – Dalibor je v posledních kolech míň přesvědčivý, možná to mládí taky

 54. Pavlína napsal:

  Ale kdyz prohraje Slepcikova tak zase Dalík bude zhroucenej a poton prohraje a to bude asi všem lito ale aspon ze by to vadilo nekomu

  • Anonym napsal:

   ale přece tam nemůžou Sabinu držet jen jako chůvu pro Dalibora!)) i když ten jejich „příběh“ taky drží sledovanost a o tom to je, o to hlavně Nově jde!

 55. Anonym napsal:

  Ema má příjemný hlas, ale zase takový šmrnc nemá (tohle vlastně vytýkají Sabině), zajímavý hlas i projev má Štěpán – Veronika taky dobrá, i když u Štěpána cítím víc možností v obměně žánrů a tak – ale asi jsou oba nejlepší!

 56. Hanččí napsal:

  TOP 3-Emma,Verča,Štěpán

 57. Ivet napsal:

  Nejlepší jsou—- Dalibor, Ema, Štěpán. Sabina také pěkně zpívá, ale neumí se projevovat,ale na druhou stranu se jí ani nedivím zpívat před celým národem to není žádná sranda…………….

 58. Jana napsal:

  TOP-Emma,Verča,Štepán….!!!!Bohužel realita bude určitě jiná. .Sabina zpívá dobře,dobře i vypadá.Ale ve finále už neměla být.Kvůli její přítomnosti vypadly daleko lepší,suverénější zpěvačky..

 59. Vlaďka napsal:

  Dalibor by to po superstar kdyby vyhrál neutáhl. Když někdo vyhraje superstar musí vydávat desky atd. Je mu 15 a je na škole. Má kvalitní hlas to jo ale je moc mladej. Se Sabinou při każdým kole lomcuje tréma a šancí už dostala dost mě!á tam už co dělat. Barboře se jedna písnička nepovede a hned vypadne, ale Sabina už dostala šancí víc než dost! Nejlepší je Ema a Štěpán!

 60. Anonym napsal:

  Ema Drobná je prostě nejlepší

 61. Emušík❤ napsal:

  Všetci sú výborný ale moji favoriti sú Emma, Štepán a Dalík❤❤

 62. Hanččí napsal:

  Emma a Štěpán !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 63. Fandím napsal:

  Veronika je číslo 1 !!!!!

 64. Hanččí napsal:

  TOP 3- Emma,Verča,Štěpánek!!!!!!!!!!

 65. Eva napsal:

  Stepan nevypadol, pretoze urazil Slovakov. Som zo Slovenska a vacsina z nas to brala ako srandu. Proste sme pochopili, ze si spevaci robili srandu. Alebo mam chapat, ze surodenci Slepcikovci su naozaj taki blbi, ze nevedia, ze sa na Vaclavaku strngalo klucmi? Urcite to vsetci brali ako recesiu. Stepana pochovala piesen CHCI ZAS V TOBE SPAT, lebo je to prekliata piesen. Kazdy v Superstar, kto ju spieval vypadol. Napr. Stroffek, Sevcik. Alebo ludom je proste Sabina tak sympaticka, ze s nou napriek nekvalitnym vykonom sucitia, lebo je to slobodna matka a navyse sa musi postarat o brata.

 66. Lusy napsal:

  Emma je prostě nejlepší a celou superstár by měla vyhrát.Má nádhernou barvu hlasu a takovej hlas se jen tak nevidí.Je rozpoznatelná což je pro zpěvačku výborné.Pavol kovaliček je taky super.Dalibor Slepčík má nádherný hlas.Ale jak bylo řečeno je mladý a podle mě je na to až moc mladý a neměl by čas vydávat desky když je ještě na škole.Verča super hluboký hlas myslím si že je zkvělá ale na výhru to nemá.Štěpán Urban zajímaví hlas ale jsou tam i lepší.A Sabča no mám jí ráda ale vybírá si písničky který jí moc neseděj.Vybírá si písničky kde jsou hrozné víšky a ty prostě nedává a měla by si to včas uvědomit než bude pozdě a vypadne ze superstár.Umí zpívat to se musí nechat.Ale porota má ještě pravda v tom v tý její nejistoty je to na ní moc poznat kdyby se usmívala ale ona se kolikrát tak zaksichtí že se jí bojím .Jinak jsou všechny výborný i dalibor.A jsem dnes moc zvědavá kdo dnes vypadne nepřeji to nikomu.

Napsat komentář

Nejsi spam? :) Spočítej prosím: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít