SuperStar 2015 – Kdo vypadl před branami Velkého Finále? (29.11.2015)


SuperStar 2015 kdo vypadl 29.11.2015

SuperStar 2015 kdo vypadl 29.11.2015

Právě skončilo páté finálové kolo SuperStar 2015, ve kterém bojovala poslední čtveřice soutěžících o postup do dalšího kola. V tomto předposledním finálovém kole jsme mohli slyšet písně dekád. Celkově jsme mohli slyšet osm písní v podání čtyř finalistů.

V pátém finálovém kole soutěžila pouze jedna dívka, a to Emma Drobná. Z kluků v soutěži bojoval Slepčík, Urban a Kovaliček. Poté, co všichni finalisté odzpívali, tak následovalo již tradiční vyřazování, ve kterém jsme se dozvěděli, kdo vypadl ze SuperStar. Pokud jste neviděli toto vyřazování, přinášíme vám toto rozhodnutí.

Ze SuperStar 2015 vypadl dne 29.11.2015 (páté živé kolo):
Dalibor Slepčík

 

Souhlasíte s vyřazeným či nikoliv? Napište nám své aktuální pocity opět pod článek. Pokud hledáte celé páté finálové kolo online ke shlédnutí včetně pátého vyřazování, přejděte sem.

144 comments

 1. 5 napsal:

  Všichni byli dobří a i porota dnes uznala, že Dalibor byl z nich nejmíň dobrý. Pavol se hecl a dnes si to slušně dal. Toto kolo bylo na poslech opravdu dobré a užila jsem si ho. K čemu si však neodpustím výhrady je slečna komentátorka! Její stupidita mě dnes opravdu doháněla k slzám. Odkdy se box hraje to netuším, ale slzavé údolí na konci mě rozsekalo. Tohle byl od produkce či režizéra nebo kdo se o to stará jako echt krok vedle.

  • Kábrtová napsal:

   Souhlasím s výše uvedeným názorem na komentátorku. Něco tak stupidního jsem už dlouho neviděla! Organizátoři,kteří vybírají komentátory by měli vybírat inteligentní komentátorky protože tato chudinka se nedala s jejími hloupými řečmi vůbec poslouchat! Slovenský komentátor Pyco je výborný.

  • Vonty napsal:

   Komentátorka hrozná, souhlasím. V minulých ročnících Adela a Tina byly super obě. Jo a box se hraje, to se mi taky líbilo jak to řekla, jsem se zasmála 😀 Hlavně ona je taková stydlivá a upejpavá, moderátor má být extrovert a šoumen. Vážně krok vedle, Pyco je dobrej.

   • radim to neni pravda cos tam napsala napsal:

    oni byli vsichni dobri ale dalibor slepsik byl taky dobra tak proc vipadl

   • napsal:

    No jo, to je zase kritiky z křesla, co? Jako moderuje popve v zivote a přeřeky má i Pyco – ale toho už si nikdo nevšímá, protože je známý. Jenomže my jsme holt národ kritiků, co sedí u počítače a hodnotí. Včera, pokud jste si nevšimli, tak moderátorka zareagovala nejlíp ze všech a když Dalíka přepadly emoce, hned ho šla podpořit a tu situaci ustál….. A to se mi moc líbilo. Je vidět, že je empatická a pochopila to velmi rychle. Narozdíl od té rádoby „svaté“ trojice. Nešlo si nevšimnout úšklebků, co tam házela Ema, jakou má radost, že postoupila její trojka a ne Dalibor. Ale podle mě to takhle v showbussinesu chodi. Prosadí se seběvedomí, co se šplhají nahoru. A dle mého názoru vypadl kluk s obrovským talentem, nejzajímavějším hlasem, který tu ještě nebyl a jen tak se neslyší. A to je škoda, protože právě s ním by bylo zajímavý natočit po superstar desku ještě než mu ten hlas zhrubne. A pro některé neiformované – součástí mutace není ztráta intonace, takže on může být skvělý zpěvák i s hlubším hlasem. Škoda. Ale jak už padlo nejedno přirovnání – Michael Jackson taky nazpíval písně, když byl malý a pak se mu změnil hlas a byl už jen lepší a lepší. Takže věřím, že se neztratí. Teď sice zůstali v superstar samí exkluzivní zpěváci, ale dal by se tu napsat seznam takových, kteří mají podobný hlas jako oni – nic nového.

    • Anonym napsal:

     Velmi hezky napsané, se vším souhlasím ! Též jsem fandila Daliborovi ( a nejsem žádná – náctiletá ). Má velmi zajímavý hlas i celkové vystoupení.

     • Anonym napsal:

      Souhlasím taky jsem starší a mám své dětí ve věku i soutěžících! Dalibor byl přirozený talent! Nebyl vyumělkovaný a opravdu měl své kouzlo a měl jít dál ! Je to veliká škoda pro náš šoubyznys pokud jej už neuvidíme!!!!! Věřím však . že se jej někdo ujme!!! 🙂

    • anonymní napsal:

     Naprostý souhlas ve všem! Jitka na vedení takové show talent nemá, ale snaží se. Také mi vadily ty Eminy trapné úšklebky a ano Dalibor je obrovský všestranný talent, je ho škoda.

     • Anonym napsal:

      Dalibor s jeho sestrou mě přitahovali každý týden k obrazovce. Nepamatuji se, že by mě některý z poroty takto výjimečně v hudbě oslovil. Taky mám názor na hlasování, předběžné hlasování se ví, porota jednou povídá tak, pak i onak. Pavol Habera zákonitě fandí své národnosti, má tam poslední slovo a přes to vlak nejede. Budu doufat, že Dalibor určitě bude pro nás zpívat. Nejsem náctiletá a s hudbou mám také zkušenosti.

     • zdena napsal:

      Ahoj i kdyz uz mi je víc než třicet a hudbou se živím musím říct,ze Dalík byl talent,přirozený bez zjevné kalkulace.Velká škoda.Nějak mě po jeho vypadnutí přestala superstar zajímat.

    • Anonym napsal:

     Také souhlasím.Ač nejsem pubarťačka a sleduji Superstar pravidelně,myslím,že Dalibor je talent,jen ještě potřebuje vyzrát.Na svůj věk je ale velmi bystrý,dobře reagoval přirozeně na různé rozhovory…je pokorný a skromný,tak jako byla Sabina a bylo jí to vytýkáno porotou,což nechápu,zpěv je jedna věc,povaha druhá.Porota ji velmi ublížila a nyní i Daliborovi svými domluvenými předem názory.Prosazují Štěpána,který je frajírek, který, když se ukázal kdesi v divadle je považovaný za objev Superstar.Kartu neměl dostat a oprávněně vypadnout.Chlubí se obdivem ke starším dívkám,chudáček…potřeboval by sám vychovat a na vztah ještě nějakou dubu zapomenout..,co taková starší holka by s ním asi zažila???V dalších kolech,jen aby se udržel,porota vysloveně hecovala diváky k posílání SMS.Emma sice zpívá solidně,ale nudně,pořád stejně,holčička hýčkaná rodiči,rozmazlená a těžící svým „imič“.Takže ikdyž jsem Pavla moc nemusela,nyní mu fandím.Věřím i tomu,že se výsledky zfalšovávají a porota dostává povinné instrukce,jak jednotlivce hodnotit.Nejprve dalibora chválil až do nebes,le ázem je špatný???Pak může p.jandová ronit dojemně na kameru slzy,když vypadl.Ač se mě Jitka Nováčková jao holka a MISS líbila ,tady nepředvedla NIC MOC.Ale její reakce na podporu Dalibora byla velmi na místě a moc chválím,je empatická a ví,co to je,když se sama soutěže zúčastnila.Škleb Emmy..mluví za vše.
     Jana

  • practica napsal:

   Musím souhlasit, takhle hloupoučkou a neschopnou moderátorku jsem vážně ještě neviděla!

 2. Anonym napsal:

  Měl vypadnout Urban…

 3. Anonym napsal:

  Slepcikovi stoupla slava do hlavy rychleji nez ji ziskal. A slecna, ktera porad doprovazela je obrazem toho kdo ji na tu pozici vybral – bud senilni dedek, nebo pribuzny, nebo nekdo jeste mnohem horsi!

  • Kábrtová napsal:

   Celou dobu jsem se divila,proč vůbec porota Dalibora Slepčíka nechala dojít tak daleko. Stále jsem slyšela jen slušně zpívajícího školáčka na školním matiné. Naštěstí hlasující dospělá veřejnost přehlasovala holčičky kterým nejde o zpěv ale o klučinu. Pevně doufám,že to bude Ema která vyhraje zcela zaslouženě celou soutěž,protože ona je nejlepší. Je mi jen líto, že vypadla další výborná zpěvačka Veronika která si zasloužila jít do posledního kola.

   • vierka53 napsal:

    Mala vypadnúť Ema….

   • Anonym napsal:

    Kábrtová,vy jste ale nějaká chytračka.Soutěž je o tom,aby hledala nové a nadějné talenty a ne prosazovala protřelé Světem lidi.Dalibor je nadějný a jistě se neztratí,ale pokud vyhraje a pěvně doufám,že NE….Emma,zdrhne za pár měsíců za kopečky,tak jako už tam byla a máme po Superstar.Urban na vítězství také nemá…Souhlasím s vámi,že Veronikavypadnout neměla,zpívala nejlépe a byla velmi pokorná..
    Ivana

   • jitka napsal:

    Opravdu je škoda Veroniky. Dalibor je mladý a nevyrovnaný.Bez své sestry neunesl slávu, která mu stoupla do hlavy.Sabina měla již vypadnout dávno Dalibor s ní. Je to nadaný zpěvák, ale je potřeba, aby vyspěl. Veronika byla výborná a doplatila na fanynky, které jsou naprosto neobjektivní.Soutěž by měl vyhrát Lukáš, nebo Ema. Každý kdo se dostal do posledních kol byl svým způsobem dobrý, ale jak se uplatní ukáže budoucnost. O kolika Superstar z předchozích kol se ještě ví a mluví? Prosadili se vlastně ti, kteří nevyhráli. A co se týče komentátorů není co dodat.Určitě by je měl nahradit někdo erudovanější.Žádná soutěž není objektivní, jde jen o to, kdo má dost peněz, aby je na nepřeberné množství soutěží chtěl investovat.

 4. Anonymní napsal:

  Ano souhlasím měl vypadnout Štěpán…..

 5. Tulumtabatar napsal:

  Snad vyhraje Emma, přeju jí to nejvíc už od začátku, tamti dva tragédi měli vypadnout už dávno :DD

 6. Anonym napsal:

  to neni fer mela vypadnout ema a dalik mel postoupit

 7. Anonym napsal:

  Ako dobre , že Dalibor vypadol ..dnes spieval najhoršie

 8. Anonym napsal:

  Konečně třináctkám došel ktredit 🙂

 9. klaris napsal:

  konečně

 10. Anonym napsal:

  vypadnout měla Vytisková – zpívala nejhůř

  • Anonym napsal:

   kdyby to bylo možné 😀 😀 😀

  • Anonym napsal:

   Ano Vytisková byla tragická.

  • Anonym napsal:

   Skutečně si rovněž neodpustím komentář. Od začátku ji v porotě jen trpím, myslím si o jejích kvalitách své a její vystoupení to jen potvrdilo. Pomalu každému vytýká nejistotu, jalovost apod. a co ta její evidentní nervozita před začátkem písně a po ukončení svého vystoupení?Byla sice snaha to maskovat, ale je nefér něco takového vytýkat začínajícím zpěvákům před takovým davem lidí – většina z nich stojí takto na jevišti poprvé. O jejím výkonu ani nemluvím!

 11. Anonym napsal:

  Dalibor mel zustat mel vypadnout urban

 12. Anonym napsal:

  Konečně lidi dostali rozum a neposlali dále toho Slepčíka, neměl tam co dělat, už měl vypadnout dávno…jupíííí

 13. Anonym napsal:

  Je to spravne rozhodnuti rozhodne

 14. Míša napsal:

  Hele všichni byly dobří a někdovypadnout musel, ale zrovna on to byt včera nemusel 🙂 i když sama porota uznala, ze mel nejslabší výkon. Měl a má strašně hodně fanynek, zpívá hodně dobře, a to že superstar nevyhrál, nevadí, vsak přece může zpívat dal, tak snad bude 🙂 je ješte mladý, A má toho dost před sebou 🙂 a třeba to zvládne a bude slavnější než výherce. :3. Nechápu ty, kteří na něj tak nadávaj, to neni normální, to že kluk v patnácti letech tohle zvládne je super, akorát všichni závidí… Náhodou je super :* tak mu držíme s fanynkama palce ať se drží a dokáže toho ještě hodně :3

 15. Líba napsal:

  NEJLEPŠÍ JE EMMA-PENISEM BYCH JÍ JEZDIL PO OBLIČEJI A PAK JÍ HO NARVAL DO ANÁLKU A NAKONEC POSTŘÍKAL HORKÝM SPERMATEM

 16. Anonymní napsal:

  Vy ste fakt blby mel vypadnout štěpan a dalikk mel zustat mel dobry hlas a kdyby neco tak pro dalikka hlasovali i starší než 12tky a 13tky aji moje teta hlasovala moje mamka a taky ostatni a na vzhledu nezalezi takze …………:'(

 17. daja napsal:

  jsou všichni dobří,bezva tah od pana Habery pro Štěpána,Pavol no taky dobrý ale v lidovkách si myslím lepší a Ema všechno co zpívá jsou pomalé písničky,tak bych chtěla slyšet i nějakou rychlejší,v těch pomalých je fakt dobrá,jinak jim přeji aby zpívali,protože mají dar hezkého hlasu

  • Anonym napsal:

   No ona Emma asi nic jiného neumí,proto taky měla písničky na jedno brdo,protože jinak by to byla tragédie.
   ALIBOR JE TALENT,JEN POTŘEBUJE VYZRÁT

 18. Anonym napsal:

  Vypadnout mel Kovalicek , je zpiva falesne, Dalibor si vybiral jen spatne pisnicky ale zpev oproti Kovalickovu SUPER …..

 19. Bílá liga napsal:

  Konecne vypadl ten cigan at tahne do skoly at si umi spocitat davky,ktere bude zdimat z českeho statu…..

  • Anonym napsal:

   Tak toto může napsat jen magor a primitiv…….

  • Anonymni napsal:

   Magore….

  • Anonym napsal:

   Bílá liga ty jsi asi hodně gramotní viď.Nevíš o nich nic.Mají víc a líp uklizeno než kdejaký bílý člověk a byl premiantem na základní škole.Takže uč se počítat ty,zřejmě to budeš potřebovat dle tvých slov inteligenci jsi moc nepobral.Mimochodem jsem bílá

  • Viking napsal:

   Cigan rozhodně není možná se ti nelíbil ale to je tím ze si určitě kluk

  • Anonym napsal:

   Bílá liga-IQ NEDOSAHUJÍCÍ INTELIGENCE!Vy jste určitě člověk,který v životě ničeho nedosáhl a Daliborovi nesaháte ani po paty.V životě jste nic nedokázal a proto jste zakomplexovaný člověk,protože pokud by jste byl člověk chytrý a úspěšný,tak by jste něměl takové komentáře.Vy jsi myslíte,že každý cigán je debil a že se spolíhá jen na dávky.Dalibor absolvoval všechny třídy ZŠ s vyznamenáním a v 9.třídě měl samé jedničky a díky tomu si mohl vybrat jakoukoliv stední školu.Už od mala byl oblíben s kýmkoliv byl ve styku.Do soutěže SUPERSTAR jsme ho přihlásili,aníž by měl nějakou průpravu.Nikdy před tím nezpíval s kapelou a zpíval si jen tak pro sebe.Nikdy před tím neměl rozhovory před kamerou.Myslím si,že to dotáhl daleko v této soutěži a chtěl bych vidět Vás v 15 letech.Určitě nebyl nejlepší zpěvem,ale věřím,že pokudž na sobě bude makat,tak jednou bude hodně dobrý.Teď už ví,že nestačí si zpívat pro sebe,ale věnovat se zpěvu na 100%.Myslím si,že byl ale nejlípší jako celek-zpěv,tanec,vizáž.Je záhadou asi pro Vás,že vypadá vzhledově lépe,jak spousta bílej čechů.Dalibor není přímo cigán.Pravej cigán vypadá podobně jako indián.Bílá ligo-ty o něm nic nevíš a na základě čeho jsi ho odsoudil?Co ti ten kluk udělal?To že postupoval,bylo díky lidem,kteří mu posílali hlasy a on sám si je neposlal.To že mu posílali i 13-ti leté holky hlasy,tak oni nejsou pro tebe lidi?Nechápu jak může si někdo dovolit a napsat.že mu posílali hlasy mokré 13-tky.Tohle napíše jen stupidní člověk,který v sobě nemá žádný charakter.

  • Anonym napsal:

   Asi nevíš,jak vypadá cikán,co?Myslíš,že takto inteligentně by se cikán choval?

 20. Katka napsal:

  Lidi, víte o tom, že měl správně podle hlasů vypadnout Kovaliček?

 21. Iveta napsal:

  Jak jste prisli na to ze Danisova a Slepcici jsou romove?

 22. Jake napsal:

  Mě osobně se líbí Ema, Pavol i Štěpán. Je dobře, že Dalibor vypadl neměl tam co dělat. Teď je jedno kdo vyhraje, protože jsou ve fázi kdy se proslaví všichni tři. Nejvíc to ale přeju Emě, protože je skvělá a má z nich největší talent. Ta reportérka mě dostala.

 23. Veronika napsal:

  Přesně jak při první superstar, tenkrat klecely fanynky Samerovi u nohou a nakonec skončil před branami finále. No je někdy holt jedinci favorizovani po celou dobu vypadnou na úkor fanouskovske jistoty, že to má v kapse. Na druhou stranu kde je taková Vaňková co byla tenkrat druhá? Nestekne po ní ani pes. Nejde o vítězství, ale o to jak dotyčný později chytne šanci za pacesy. Možná pro něho lepší

 24. Anonym napsal:

  A nezdá se vám divné už jen statisticky, že Slepčík s tak velkým náskokem v předcházejících kolech najednou má nejmíň? Nejde o to, zda jsem či nejsem jeho příznivec, ale něco tady nehraje. Už se kdysi psalo v minulých ročnících o „objektivnosti“ sčítání hlasů…..

  • Veronika napsal:

   To sice jo, ale teď byli jen čtyři, každý z nich má už obrovskou zakladnu fanoušků, nedivila bych se, kdyby nyní rozhodovalo pár stovek nebo možná jen par desítek hlasu, nelze si být jistý ničím. Osobně to teď přejí Štěpánovi zpívá každou píseň jinak a po svém, to se u Emmy říci moc nedá, přijde mi od ní vše stejne

  • Anonym napsal:

   Super,naprosto souhlasím,Dalibor měl vždy velký náskok a najednou vypadl?Je to zmanipulované,nefér.Vyhraje ten,kdo je protekční a nebo má veeelké známosti na „pravém“ místě

 25. no!! napsal:

  všichni zpívali pěkně ,ale Dalík neměl vypadnout ,ale myslim si ,že aj když nevyhrál tak bude mít i se Sabinou dobrů karierů a přijde mi že Emma zpívá pořád stejně nic moc zajímave mile mě překvapil Pavol

 26. sara napsal:

  ty nejlepsi vypadnou a nejlepsi dou ven to neni fer

 27. Kristýna napsal:

  Jsem moc ráda, že je Štěpán v Superfinále strašně moc chci aby to on vyhrál. Ale taky mi bylo líto Dalibora nebyla jsem jeho fanynka, ale bylo mi ho líto.

 28. Kristýna napsal:

  Jsem strašně ráda, že je Štěpán v Superfinále a doufám, že on to vyhraje.

 29. sara napsal:

  ty nejlepsi vypadnou a nejhorsi zustanou to nechapu slepcik spiva krasne naroznil od kovalicka a urbana co vam tak krasny ho predvedli nic neumi tak hezky zpivat jako slepcik a ani jako slepcikova a ani jako danisova devam jenom o penze o nic jinyho vidite ze tam je cigan a hned ho vyhodite rasisti

 30. anonymní 27 napsal:

  nejlepší pro mne:
  1.Veronika
  2.Emma
  3.Dalibor
  4.Pavol
  5.Sabina
  6.Štěpán
  7.Dan
  8.nwm jak se jmenuje

 31. anonym napsal:

  Já nechápu co máte proti Daliborovi, je mu patnáct a mě by zajímalo co by tam předvedli ostatní finalisti kdyby byli v jeho věku.

 32. emma zagrapanová napsal:

  Veľmi by som chcela aby to vyhrala Pavolko ? ale mohol miesto Dalibora vypadnúť Urban

 33. Natália napsal:

  Ja si myslím že keby na rozdiel od Dalibora vypadol Štepán Urban že by to bolo lepšie. Pretože aj Štepán spieva pekne, ale Dalibor je lepší.

 34. anonym napsal:

  Měl vypadnout Pavol, sice hezky zpívá , ale myslím si že není tak dobrý aby byl ve finále. Dalibor zpíval moc hezky a hlavně se u toho i hýbal a nestál tam jak tvrdý y. A neposílali mu hlasy jen třináctiletý a hlavně ho hodnotila kladně i porota takže jak někdo říká že neumí zpívat tak to asi nebude pravda jinak by ho porota takhle nehodnotila. Nemyslíte?

 35. anonymní napsal:

  Musím se přiznat, že letošní Superstar je pro mě tragédie. S předešlými ročníky se to nedá absolutně srovnat, nejen, že 3 rádoby finalisté nejsou otázkou kvality, ale sympatií. Nejen, že L.Mareš by se svým vtipem strčil do kapsy tyhle dva nudné, ukvákané žvatlaly. Ale hlavně mi přijde, že produkce absolutně nepřemýšlí o tom, co se vysílá. Všichni mají pomalé, utahané písničky, mezitím je 20 reklam nebo nesnesitelně unavující moderátoři. A na tohle se má člověk dívat od 20h do 24h – hlavně ať se ušetří a zároveň se vytáhne z lidí „pár“ kaček za SMSky. Katastrofa. A teď ještě jediný Dalibor, který se aspoň dokázal na tom pódiu hýbat, a když ne, tak se aspoň nebál tam projít, tak vypadne, to tedy zírám. Hudba a vokály přehlušují zpěváky (alespoň v televizi), žádný pohyb, žádná scéna.Když se podívám na sérii 2009 nebo i 2011, nestačim se divit, co to tam letos předvádí. Kritické komentáře často nepíši, ale na tohle se opravdu nedá dívat..

  • Anonym napsal:

   Souhlasím na 200%.TragedieSuperstar v tom,jak předem je vše dané a podplacené.Dalibor měl v hodnocení dost velký náskok a najednou vypadl.Hodba přehlušovala zpěv,a nebo záměrně u někoho,pamatuji si Superstar 2009,kdy NEJ byl CHodur a načtěstí vyhral,jak mu bylo v některých kolech doprovodem ubližováno….A je jeden z mála,co se uchytil /, po Anetě/.Dalibor byl na svůj věk velice disciplinovaný,slušný a pokorný,byl talent a snad se uplatní…uměl se hýbat,získat pozornost,byl zajímavý a od prvních kol se velmi vylepšil….vzhledem,určitě by se s ním dobře pracovalo a po vyzrání by byl dobrý zpěvák.Štve mě,když po vypadnutí uronil slzy a hned se píše,že zkolaboval.ste normální?Porota je zmanipulovaná,Vytiskováotesná,coby zpěvačka,ta by se nedostala ani do finále,kdyby v takové soutěži byla

 36. Neznámá napsal:

  Dalík nemněl vypadnout.ach jo. Nejlepší a nejhezčí odchází a příšerní a hrozní(např.:Urban, Kovaliček)tam zůstanou. NEFÉR!!!!!!

 37. Viking napsal:

  Dalík si to nezasloužil fandila jsem mu už od záčatku a nazačátku nebyl kdo ví jak hezký je mi 14 a fandila jsem mu nejenom díky vzhledu ale i pro zpěv a hlavně pro zpěv a měl vy padnout Pavol nebyl dobrý na Pavola jsem už od začátku říkala twl ten má možná tak kapku talentu a nevím jak může postoupit štve mě že proněj hlasujete jen díky vzhledu

 38. Anonym napsal:

  Měl vpadnout Štěpán Urbana

 39. #SlepcikARMY napsal:

  Bu*ny,chtěli jste se jen zbavit cigánů!!Minule Sabinka a Verča ,dvě cigánky najednou!A ted Dalík!RASISTI

 40. Matýsek napsal:

  ???Proč musel vpadnout právě Bejamínek Dalibor ?A ne Urban ?Měli tu černou kartu necht na Dájíka a ne na Urbana ? Proč to museli udělit tu kartu právě jemu proč proč ? Měl jí dostat Dalibor jen on on on! BYL JSEM JE HO FANDA ????

 41. Anonym napsal:

  Konečně vypadl Slepčíkjsem velmi ráda že vypad

 42. Kašlenka napsal:

  Dalibor byl a vždycky bude nejlepší ! Pro mě Superstar ♥ Dotáhneš to ještě daleko,to se neboj:3

 43. Petr Svetr napsal:

  Ta co napsala tu slohovku měla pravdu. Moderárka je nová sbírá zkušenosti ,tak určitě němože byt nejlepší a samozřejmě tam nebudou furt ti stejní komentatoři.Dalibor je nový talent .Nevim no asi nepostůpil jen skrz to že je moc mladý ale na výhru MĚL.A mimochodem neni cigán.Kovaliček co zpival eminema tak ten tahal vysoké tóny až z paty.Na tu píseň určitě neměl.

 44. naty lll napsal:

  Myslela jsem si, ze emma a dalibor budou ve finalove 2 protoze sou uzani maji neskutecny dar a myslim si, ze mel rozhodne vypadnout pavol vubec se mi nelibi jeho zpev a znam plno lidi, kteri v tomto nazoru se mnou souhlasi!!??

 45. anonim je nej napsal:

  Podle mne je skoda ze Dalibor vypadl .Ta blondyna se tam vubec nehodi ale snazi se.Podle me je tet nejslabsi Palo a pak Stepan a Ema.Ema je ma oblibena interpretka fandim ji a doufam ze vyhraje .Ale je to muj nezor . ale Dalibor byl dobry a slo mu to mrzi mne ze vypadl

 46. Anonym napsal:

  Byl to podvod s Daliborem nešli mu posílat v půlce hlasy .
  měl tam bejt

 47. Roxy napsal:

  škoda že vypadl ale Můj favorit byl Daniel Křížka ale škoda že vypadl . Ale ten Urban by měl vyhrát ale kdyby tam byl Daniel tak by měl vyhrát on

 48. Lenny napsal:

  Je mi to velice líto mám Dalíka velice ráda

 49. Léňa napsal:

  Je mi to velice líto mám Dalíka moooc ráda chodím na jeho vystoupení když jsem viděla jak Dalík brečí začla jsem bulet taky, nechápu proč ho všichni tak moc kritizují asi mu závidějí. Když se přihlásím na můj facebook nevidím nic jiného než jenom samé hlouposti co ani nejsou pravdivý např. Vždyť zpívá jako holka nebo tváří se jako modelka a jeho
  sestra neumí zpívat atd. Už jsem se za tohle hádla mnohokrát, ale nerada. Když se ho někdo zastávává odseknou vás ze slovy „no jo vlhký 13tky“ Fakt ubohý vždyť jde jenom za svým snem tak mu to přece nekažte! 🙁
  Vůbec se tím netrap Dali pro mě budeš vždycky Superstar 2015 ty a ne žádná Emma… Teď mě hejtujte jak chcete já jsem stála, stojím a vždycky budu stát za svým …

Napsat komentář

Nejsi spam? :) Spočítej prosím: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít