SuperStar 2015 – Kdo vypadl tentokrát ze SuperStar? (rozhodnutí 15.11.2015)


SuperStar 2015 online 8.11.2015

SuperStar 2015 kdo vypadl ze SuperStar 15.11.2015

Foto: Dollar Photo Club

Máme za sebou třetí finálové kolo čtvrtého ročníku federativní verze pěvecké show SuperStar 2015, ve kterém šestice soutěžících odzpívala česko-slovenské písně. Celkem se nám představili dnes večer tři dívky a tři chlapci.

Ve třetím finálovém kole bojovaly dívky ve složení Drobná, Danišová a Slepčíková. Z chlapců to byli Kovaliček, Urban a Slepčík. Všech šest odzpívalo česko-slovenské písně, po kterých již následovalo rozhodnutí televizních diváků o tom, kterých pět postoupí do dalšího kola. Pokud jste se nestihli dívat na toto rozhodnutí, opět vám přinášíme výsledky diváckého hlasování.

SuperStar 2015 opustil dne 15.11.2015 (třetí finálové kolo):
Nejméně hlasů získal Štěpán Urban, toho ale porota zachránila žolíkem, a proto v tomto kole nikdo nevypadl. V příštím přímém přenosu vypadnou díky tomu hned dva soutěžící najednou (dva s nejmenším počtem hlasů).

Pokud se chcete zpětně podívat na celý díl včetně vyřazování, najdete ho zde. Napište nám opět svůj názor do komentářového prostoru pod článek.

204 comments

 1. Anonym napsal:

  Ten kdo měl vypadnout byla Sabina. Jedině ona. Čtyřikrát byla porotou zvolena jako nejhorší nebo nejslabší. Dle mého názoru tam od saméfo začátku tohoto finále nemá co dělat. Jediná písnička která se jí kdy povedla byl duet s bratrem.

  • B.Š. napsal:

   Úplně souhlasím!!!

   • Anonym napsal:

    Sabina je příjemná mladá dáma, ale tato soutěž je o velkém talentu, proto i lítost musí mít své hranice. Jsou zde dvě super zpěvačky, jedna lepší než druhá, těžká volba, ale myslím Emma je správná volba. V.F.

    • Anonym napsal:

     EMMA?BEZ ROZSAHU ZPÍVAJÍCÍ LEHKÉ PÍSNIČKY.AŽ ZASPÍVÁ TĚŽKOU PÍSNIČKU NELEHKOU NA ROZSAH,TAK POTÉ UZNÁM,ŽE JE SUPER ZPĚVAČKA.CHTĚL BYCH SLYŠET JAK BY ZASPÍVALA PÍSNIČKU OD ROXETTE A TEĎ KRÁLOVNOU JSEM JÁ -CO ZPÍVALA SLEPČÍKOVÁ.NAPŘÍKLAD SAMA ROXETTE TY VÝŠKY V PÍSNIČCE NIKDY NA ŽIVO NEVYZPÍVALA A VE STUDIU,TAK TAM SE TO DÁ UPRAVIT.TAKŽE EMMA SPRÁVNÁ VOLBY SI MYSLÍM,ŽE NENÍ.TO JAKO KDYBY LENKA FILIPOVÁ MĚLA VYHRÁT SLAVÍKA.SICE MÁ KRÁSNÝ HLAS,ALE NEMÁ ROZSAH JAKO TŘEBA EWA FARNÁ,LUCIE BÍLÁ.

     • tangerine napsal:

      Vypadnout měla Slepčíková. Nejlépe zpívá Dalibor a Ema.

     • babička Viera napsal:

      Vážený Anonyme, soutěž Superstar není pouze o hlasovém rozsahu, ale také o projevu, o schopnosti zazpívat tak, aby zpěvák „vtáhl“ posluchače, potažmo diváka do děje písničky, aby se dokázal sám zžít s obsahem, o kterém zpívá. Tohle přece několikrát řekli všichni porotci, že bohužel, Sabina neumí píseň, resp. její obsah prožít naplno, rozdat své emoce. Jestli je schopna se tohle naučit? Já o tom pochybuji, protože to má co dělat s jejím přirozeným projevem, který má daný. Nevím, možná se mýlím, ale takto na mne Sabina působí, a určitě nejsem sama.

   • káča napsal:

    ne měl vipadnout pavol kovalíček a dalík tam měl zůstat p.s káča

  • BÍLÁ LIGA...... napsal:

   Danisova a Slepcikovci=cigáni!!!! Tahnete domu,co se serete do ceské souteze!!!

  • Henrieta napsal:

   mal vypadnut pavol

  • pavarotti napsal:

   Přesně! Ten malý buzerant Slepčík tam nemá co dělat už od začátku, ani jeho segra! Pro mě je jasné finále Danišová-Drobná. Nikdo lepší tam není a poněvadž mě celá superstar sere svou komerčností, tak by to mohli zkrátit a v neděli vyhodit všechny, kromě těch dvou.

   • HANČA napsal:

    Včera jsem se po dlouhé době dívala na superstar.Mládež dostala základní vědomostní testy,které ve větší míře nezvládala,COŽ SI MYSLÍM,ŽE JE OSTUDA,HLAVIČKY MAJÍ PRÁZDNÉ,ALE HLAVNĚ ŽE UMĚJÍ ZPÍVAT,ŽE.

    • 5 napsal:

     Hančo, pokud jsem to správně pochopila, vůbec nešlo o správné odpovědi, ale o to, aby si u toho udělali ze sebe co největší srandu – proto taky tolik špatných odpovědí 😀

   • Anonym napsal:

    Ty ko… nadrzany operny. Vsak si zaostali stale si este v 19 storoci. Chod si spievat opery a nepi…. tu.

   • Anonym napsal:

    Víte že 15.11 nevipadl nikdo ? ???? Protože jsou to hrozně těšký písničky je těšký se to naučit! Díky za pochopení.

   • anonym napsal:

    súhlasím

   • Anonym napsal:

    PAVAROTTI-TY JSEŠ URČITĚ VELKEJ OŠKLIVEJ BEZERANT!TAKHLE PÍŠE ZAKOMPLEXOVANEJ ČLOVĚK,KTERÝ DOKÁŽE SLOVO BUZERANT NAZVAT CHLAPCE,KTERÝMU JE 15 LET.CHTĚL BYCH VĚDĚT,CO JSI DOKÁZAL TY V 15 LETECH.ON JE NA ROZDÍL OD TEBE TALENTOVANEJ VE VÍCE OBLASTECH , K TOMU I DOBŘE VYPADÁ A TOMU VLASTNĚ ZÁVIDÍŠ.JSEŠ NA SVĚTĚ JEDNOU,TAK SE CHOVEJ K LIDEM S ÚCTOU!JINAK PODLE MĚ NENÍ SLEPČÍK ZPĚVEM NEJLEPŠÍ,ALE URČITĚ MÁ NEJVĚTŠÍ TALENT A HLAVNĚ KOMBINACE KTEROU VYČNÍVÁ JE:TANEC-ZPĚV-VÝRAZ-K TOMU DOBŘE VYPADÁ.POKUD SE MU HLAS NEZHORŠÍ,TAK DO BUDOUCNA,KDYŽ NA SOBĚ BUDE PRACOVAT,TAK URČITĚ BUDE MÍT MÍSTO V SHOWBYZNYSU.

  • Dana napsal:

   aj ja súhlasím, je tam najslabšia

  • Anonym napsal:

   souhlas..

  • Radka napsal:

   Souhlasím, měla vypadnout Sabina !!! Cítila to tak i porota. Díky jim za žolíka pro Urbana! Fandím mu.

  • iva napsal:

   Stopro souhlasím, ta tam nemá být! Tatínek uplatil?

   • Anonym napsal:

    URČITĚ TO TATÍNEK UPLATIL,KDYŽ ON PRACUJE SE MNOU V COOLCENTRU JAKO OPERÁTOR A JEHO MANŽELKA JE ZROVNA BEZ PRÁCE.SAMI MAJÍ FIN. PROBLÉMY.PŘEJI JEHO DĚTEM,ABY TO DOTÁHLI CO NEJDÁL A TÍM I POMOHLI RODIČŮM.JE TO VELICE SLUŠNÁ RODINA.CO SE TÝČE SABINY,TAK ONI UŽ JI KRITIZUJÍ ZA NESMYSLY A PRÁVĚ PROTO JI LIDI POSÍLAJÍ HLASY,TAKŽE JI VLASTĚ TÍMTO POMÁHAJÍ.PAN HABERA JI URÁŽÍ STYLEM,JAKÝ NEPŘÍSLUŠÍ TAK ZNAMÉ OSOBNOSTI.TAKHLE BY SE MUŽ NEMĚL CHOVAT K ŽENĚ.PANÍ VÝTISKOVÁ HOVOŘÍ O KARAOKE,TAK SE PODÍVEJTE NA JEJÍ VYSTOUPENÍ NA YOUTUBE(KDE ZPÍVÁ LIVE)A UDĚLEJTE SI OBRÁZEK, JAKÁ JE ONA ZPĚVAČKA.KAŽDÝ ROK SE STŘÍDÁ VÝHERCE SUPERSTAR-ČECH,SLOVÁK A TO URČITĚ NENÍ NÁHODOU,ŽE BY TO TAKHLE VYCHÁZELO POKAŽDÝ.TENTO ROK JE NA ŘADĚ SLOVÁK.V TOMTO KOLE SI MYSLÍM,ŽE NEJLÉPE ZASPÍVAL ŠTĚPÁN A SABINA.SLOVÁKY KRITIZOVAT NEMŮŽOU-SLEČNA DANIŠOVÁ-TÉ SE NEVYVEDL DUET ANI SOLO PÍSNIČKA,ALE POROTA JI PODRŽELA.EMA TA MÁ PÍSNIČKY BEZ ROZSAHU.DALIBOR-DUET NIC MOC A SOLO PÍSNIČKA MĚLA BÝT NA JEHO HLAS O NĚCO VÝŠ.DALIBORA NEKRITIZUJÍ,NEBOŤ Z NĚHO TAM MAJÍ NEJVĚTŠÍ POČET SMS A VĚDÍ,ŽE KDYBY VYPADLA SABINA,TAK JEŠTĚ O TO VÍC BY MĚL DALIBOR SMS OD LIDÍ.PROTO AŤ DALIBOR ZASPÍVÁ I INTONAČNĚ ŠPATNĚ,TAK HO POROTA NEMŮŽE ZATÍM KRITIZOVAT-SI MYSLÍM.ONI HO PODLE MĚ BUDOU KRITIZOVAT AŽ POZDĚJI.TEĎ SE JIM VYPLATÍ PO FINANČNÍ STRÁNCE.TAKŽE Z TÉTO SOUTĚŽE SUPERSTAR SE MI DĚLÁ ŠPATNĚ.JE TO JEDNA VELKÁ INSCENACE.TO JE MŮJ NÁZOR A TŘEBA SE PLETU!

  • Juju napsal:

   Asi né, chce to si občas vyčistit uši !!
   Sabina je skvělá. Kdo tam nemá co dělat je její malej bráška.

  • Anonym napsal:

   souhlas ….

  • Franta napsal:

   Každý má názor , ale podle mě je sabča dobrá , a porota , no to bych nekomentoval, hlavně Habera mi poslední dobou přijde pěkně namyšlený a vypadá to , že si na ní zasedl , protože jí vždy zkritizuje všechno…….

  • iva napsal:

   naprosto zbytecne hadky vsichni jsou uzasni a pro mne superstar at je to cerny nebo bily ja bych uz nevyhodila ani jednoho ve svem veku dokazali vic nez nekteri profici

 2. Anonym napsal:

  Naprosto souhlasím 🙂 ani jeden z rodiny Slepcikovych nemá být vítěz. Jsou tam lepší ale rozhodně měla vypadnout Sabina!

 3. Bla. napsal:

  Sabina neni tak spatna jenom bohuzel nema sve obdobi vzdyt pred tydnem rikala ze je nemocna ale je zase pravda ze z tohoto byla nejslabsi nevim nevyradila bych nikoho

 4. 5 napsal:

  Štěpa – proč to trochu nezdramatizovat, že? Jsem opravdu ráda, že porota použila žolika, protože jsou tam dle mého mínění ještě stále dva o trošku slabší zpěváci – Sabina a Pavol…Ale postoupil do rockového a to chtěl, tak uvidíme – lehké to mít nebude. Držím palce!

 5. Anonym napsal:

  Sabině to opravdu nejde…..Emě by ladila píseň,, Můj bože,,od Kataríny Knechtove

 6. L napsal:

  Souhlasím s názorem ze na vítězství nema ani jeden ze slepcikovych… Sabina nezaujme… Jediné co ji drží je technika zpěvu ale popravdě to z těch tisíců lidi co se na to dívají pozná jen hrstka… A její bratr… Až si budu chtít poslednout ženský zpěv tak si pustím daleko lepsi zpěvačky…je tam jen diky stovkám sestnactek které zase našli nového idola…meli uz byt dávno venku oba dva…

  • Jana Vílná napsal:

   Přesně můj názor. Jen je problém v tom že „Dalíkovi“ fandí všechny třináctky a dvanáctky. Takže už dopředu vím, že to vyhraje on. Já fandím nejvíce Emmě. Přeji jí výhru.

 7. niki napsal:

  Ja si myslim,to,ze Sabina,zpiva pekne,ale na Superstar to neni.Stepanuv zpev se mi libi,je lepsi nez Sabina.Je naprosto spravne,ze dostal zolik,ale neprijde mi fer,ze tam Sabina proplouva,srovnejte Emmu a Sabinu,je to nesrovnatelne..

 8. Veronika napsal:

  Myslím, že je úplně jedno jestli porota použila žolíka nebo ne. Jestli je lepší jeden nebo druhý nebo třetí … stejně zůstane jenom jeden vítěz. Spíš by mě zajímalo, co by porota dělala třeba příští týden, kdyby diváci neposlali dál třeba Emu. To by asi dožolíkovali s otevřenou pusou 🙂

 9. Lucie napsal:

  Sabina je naprosto příšerná… jejiho bratra nekomentuju, stejně mu fanatický puberťačky naposílaj hlasy za peníze rodičů 🙂 dnes měla jasně vypadnout Sabina, příště její vykastrovaný bratřík a pak už je to těžké… Ema je naprosto bezkonkurenční děva 🙂 chytrá, krásná a hlas strašně příjemnej, zajímavej a s velkym rozsahem. Veronika strašná sympatická bojivnice co hodně dokázala a hlas má neskutečnej! Štěpán je pro mě obrovské překvápko, poslední tři kola čučím jak puk, je skvělej, má úžasnou povahu, je radost se na něj dívat, musím se vždycky usmívat. Milej a sikovnej kluk. Pavol je taky moc dobrej ale asi mě až tak nezaujal jako ostatní… poprvé letos to sleduji fakt od začátku kvůli Markovi Poštovi, který v neděli taky zpíval s léky na kašel a antibiotiky na angínu a nikoho to nezajímalo 😉 Sabina pryč, jednoznačně…

 10. dd napsal:

  Bože lidi to nevíte,ze Slepcikovi jsou svetsky?? Je to veliky cikansky klan v Ústí.Maji to vše koupené.Nema cenu hlasovat.Stejně je uz rozhodnuto.Vzdyt to naznacil i Habera.

  • Anonym napsal:

   Jedine..dalibor a sabina..cikani meli vzdycky hezči hlas..a vic talentu..než gadže..

  • Zdenka Votrubova pisu tak ze nemusim mit anonym napsal:

   ty rasisticka svine co to pises jak tohle muzes napsat tyvole ja nejsem rodina ani sem je nikdy nevidela a preji to dalikovi protoze na jeho vek jak zpiva a jeho sestra tez tak ty podle toho jak pises na ne nemas ani kapku ty rasisto nebo rasistko skurveny zavidite i hovno u prdele

  • Jana Vílná napsal:

   Jsi ty vůbec normální????????????????????????????????????????????????????????????????????? (pardon za tolik otazníků, ale potřebuje jich hodně, aby to ten debilní kretén pochopil)

 11. Anonym napsal:

  V této soutěži hlasují diváci a proto jde spíše o sympatie,než o kvalitu zpěvu..Když talent,tak opravdový!!! Jde o komerční záležitost a to není dobře.Toto by měli posoudit odborníci!!!!!!!!!
  Když prevalcuje Sabina Emu,nebo Veroniku,bude to nespravedlive.

 12. Ta co poslouchá napsal:

  Jako člověk, který miluje hudbu a každý den ji poslouchá, musím říct, že Sabina je ze všech šesti finalistů ta nejslabší. Její zpěv je karaoke. Zpívat umí. Odzpívá vám celou píseň bez chyby, ale nakonec z toho nic nemáte. Vlastněani nevíte o čem ta píseň byla.
  Když se vybíraly finalistky, tak všechny nesmírně zaskočilo, že právě sabina se stala tou, která dostala nejvíce hlasů. Pokud by nezáleželo na sms, tak tam dávno není.

  • Karel VII napsal:

   Souhlas, mám tzv.absolutní sluch a tvrdím totéž. Sabina se neměla vůbec mezi nejlepší vybrané dostat.
   Min.neděli ALE zazpívala nejlépe ze všech svých vystoupení ačkoli to nemělo tzv.“šťávu“ jako u Gotta.

   • Anonym napsal:

    TAK JDI NA UŠNÍ!PODÍVEJ SE JAKÉ PÍSNIČKY NÁROČNÉ NA ROZSAH ZPÍVÁ SABINA A JAKÉ PÍSNĚ ZPÍVAJÍ OSTATNÍ.KRITIKA ZE STRANY POROTCŮ JE NEOBJEKTIVNÍ-NA KAŽDÉHO JINÝM METREM.DÍKY TRÉMĚ TAM JSOU INTONAČNÍ CHYBY,ALE TO MAJÍ I OSTATNÍ.CO SE TÝČE PROJEVU-KAŽDÝ SE PROJEVUJE JAK UMÍ A PODÍVEJTE SE NAPŘÍKLAD JAK SE NA ŽIVÝCH VYSTOUPENÍ PROJEVUJE PANÍ VÝTISKOVÁ I JAK ZPÍVÁ-MNĚ OSOBNĚ SE TO NELÍBÍ,LAE KAŽDÝ MÁ NA TO JINEJ POHLED A TAKY BYCH JI TÍM NEKRITIZOVAL.

  • Jana Vílná napsal:

   Tak toto je přesně můj názor. Připadám si vždy jak na karaoke.

 13. Budoucnost napsal:

  Pokud by se Sabina stala Superstar, tak z ní určitě nebude dobrá zpěvačka.

  • babička Viera napsal:

   S tím se dá souhlasit. Ale i když se nestane Superstar, pravděpodobně ze Sabiny nikdy nebude dobrá zpěvačka. Ona má dobrý hlas, dostatečný rozsah, je to velmi hezká žena, určitě hodná a také dobrá maminka, ale bohužel, už to bylo řečeno mockrát, neumí být emotivní, je introvert a s tím moc holka nenadělá.

 14. Anonym napsal:

  myslim si, ze se Sabinou to jde porad ke dnu a jeji hlas je nezajimavy.
  Emma ma uzasny hlas a je krasna 🙂 jasna Superstar.

 15. Anonym napsal:

  Nechapu ty lidi co maji nervy na cikany pochopte to…sme lepši zpevaci než vy!!

 16. Anonym napsal:

  Podle mě jsou oba Slepčíkovi úroveň pod ostatními… Ok, Sabina je méně sympatická než její bratr, ale ani jeden není lepší než např. Štěpán. Mě osobně velmi baví Veronika, která má velice silný a čistý hlas, Ema, se svým sametově hladkým hlasem, Štěpán, který mi strašně moc připomíná Tomáše Kluse (zpěvem) a někdy i Pavol… Tenhle ročník je hodně silný.
  Bylo mi líto, že 13ti-leté holčičky, zamilované do „dokonalého“ Dalíka (a jeho sestřičky Sabiny), nehleděly na zpěv a hlasovaly jenom podle vzhledu, zmanipulovány jejich kamarádkami.
  Já neříkám, že Slepčíkovi zpívají hnusně, že by měli táhnout, nebo (a to vážně nepochopím) jim nadávám do cikánů… Jenom tam jsou lepší zpěváci, kteří si nezaslouží vypadnout.

  • Zdenka Votrubova pisu tak ze nemusim mit anonym napsal:

   v techto kolech uz si nezaslouzi vypadnout nikdo jen tak pro zajimavost a to co se tu o daliikovi a jeho sestre pise a jeste anonymne je fakt nelidsky a hnusny dobre sabca je slabci daliik dobre zpiva a jestli vyhraje tak u makane je dobrej a pracuje na sobe a ne jen rodina slepcikovcu posila hlasi ja tez posilam hlasy kazdy kolo po 60 hlasu jen ja a moje mama dalsich tak nerikej te ze jen cikani fandi cikanuj ja sem bila a dalika miluju jak zpiva i kdyz je to male pivo zereme ho cela nase rodina a sabca je slabsi ale co kdyby se to lidem nelibilo tak by asi nehlasovali diky tohle by mel cist kazdy uz me ten rasiszmus a vse see v tomlhe state jinak je to velmi slusna rodina

   • iva napsal:

    Sabina je nejhorší zpěvačka a Dalík – to je kostelní zpěváček s fistulkou! A jestli je žerete celá rodina – no potěš protěž, jste odborníci!

 17. Tom napsal:

  No, ze dnes mel vypadnout Stepan me docela prekvapilo. Dost vsichni kritizujete Sabinu – pravda, jeji vykon v minulem kole byl na hrane a dnes to sice o chlup bylo od ni lepsi nez posledne, ale pisnicka nevhodne vybrana, protoze Sabina nema takovy rozsah. Uprimne mi ji je lito, sympatie rozhodne u me ma. Pisete tu neco o cikanskym klanu pritom oba sourozenci jsou bily jak mouka. Jestli mi tam prijde nekdo jako cikan, tak Veronika Danisova. Divim se, ze tohle proslo vubec do finalovych boju. Jako nezpiva spatne, ale uz ji dochazi dech a dnes s tim vypadkem textu byla nejtrapnejsi ze vsech. V kazdem pripade si myslim, ze ten zbytek co tam je kdyz nebudu pocitat Danisovou a dejme tomu jeste Sabinu, tak zbytek ma sanci vyhrat. Kovalicek je sympatak, Emma zpivat umi, Dalibor Slepcik si narozdil od Sabiny umi celkem vybrat pisnicky a popularitu ma obri, klidne to vyhrat muze, cekam ze bude ve finale, ale nedokazu odhadnout soupere. Ja bych si klidne dokazal predstavit sourozenecke finale, ale to by se musela Sabina vyrazne zlepsit. Posledni dve kola nic moc, tak snad vyuzije sanci kdyz prochazi. Podle me vypadne v dalsim kole nekdo z trojice Urban, Danisova a Slepcikova. Verim ze Kovalicek, Emma a Dalibor se udrzej. Ono je to beztak jedno kdo vyhraje. Prvni rada superstar byla pecka. Pak bylo tolik rad, ze uz ani nevim kdo co vsechno vyhral. Horvath, Chodur a jeste jeden Meda Beda jehoz jmeno si nevybavim, ale oni nejsou vubec videt v TV ani v radiu, tudiz nejake vitezstvi v superstar bylo k nicemu. V tehle rade verim akorat Emme ze se v hudebni branzi chyti…zbytek sice zpivat umi, ale oni tu sanci nevyuzijou. U Slepciku je to docasny poblouzneni, Kovalicek bude delat jeho oblibenej sport a je to spis takovej ten typek do moravskyho sklipku, Urban je takovej Petr Polacek z prvni rady o kterym dnes clovek nevi, Danisova sice talent ma, ale nevim…je to cikanka jak poleno coz Horvath a Balogova byli taky, ale taky se o nich dnes moc nevi. Superstar je spis dobra show na par mesicu

  • Terka napsal:

   Moc hezkej komentář tak to má byt a ne že tady lidi pisou skarede a pritom jsou to nuly. Kazdej muže tady soudit ale přitom nedokázaly nic.. oni aspoň v te soutěži jsou. At už to vyhraje kdokoliv tak je to stejne uplne jedno

  • Anonym napsal:

   Je pravdou, že Emma by to měla vyhrát, je opravdu nejlepší !!!

  • babička Viera napsal:

   Hezký komentář. Souhlasím. Jenom bych doplnila, že Superstar je velmi komerční záležitost. To množství reklam mi už jde totálně na nervy. Pokud se má někdo ze soutěžících „uchytit“ v showbusinesu, tak ho čeká hodně tvrdé práce a také mít to štěstí natrefit na správné lidi. Ukáže čas…

 18. Anonym napsal:

  Myslim si ze finalova 2bude

 19. Irena napsal:

  Nejlepší zpěvačka je Sabina. Nejhorší Kovalčík, s manželem mu říkáme juchadlo. Pokud zpívá slovenské lidové ,, juchací písně ,, tak to celkem není špatné. Ale pokud zpívá obyčejnou melodickou píseň, tak je to strašný propadák

 20. Džon Peterson napsal:

  to nevadi Urban vypadne pristi tyden,je slabé,nejhorši byla Drobná a právě Urban!!

  • Jana Vílná napsal:

   A teď se tě zeptám já. Ty asi fandíš „Dalíkovi“ co? Jak vůbec můžeš říct, že Emma se Štěpánem byla nejhorší? Jsou to ti nejlepší zpěváci celé Superstar. Společně s Melindou, která se tam měla dostat. Vypadá to, že tu zase někdo poslouchal kolenem…

 21. Superstar napsal:

  Proti gustu žádný dišputát, ale Slepčík má talent, protože je mu teprve 15 let a může se vyvíjet. I porota kdysi říkala, že je to největší talent v soutěži. V 15 zazpívat tak jako on je kumšt, já bych to nedala, určitě bych zpívala falešně a on si s tím hravě poradí a proč? Protože má talent.
  Ostatní zpěváci se taky určitě uplatní, to je jasné, podívejte se třeba na Tomáše Savku, taky nevyhrál a zpívá.

 22. Jméno napsal:

  Nedokážu pochopit, že neslyšíte ty falešné ujíždění hlasu, když zpívá Štěpán?

 23. Máťa napsal:

  Souhlasím zde s názorama, že měla vypadnou Sabina. Ale že je cikánka, tak to ani náhodou!!! Lidi, kde se ve vás bere tolik zloby a nenávisti?? Nebo že by závist vás nutila k těm komentům?? Je mi z vás špatně…Ono to nějak dopadne a i když tady budete házet na ně špínu, nepomůžete tím ani jim,,ani sobě, přeji všem krásný usměvavý den..Máťa

 24. Pavol Kovaliček napsal:

  PAvol Kovaličekbude ďalšia Super Star on je proste TOP s najkrajšim a najlepšim hlasom .

 25. Máťa napsal:

  Ireno, nerekla bych, ze nejlepší zpěvačka je Sabina,,ale je to věc názoru…je to přesně o tom, že svůj hezký zpěv neumí prodat. Zpěváci jsou také částečně i herci a to ona není..

  • Neherec napsal:

   Zpěvaček a zpěváků „herců“ je všude plno – většině lidí tak imponuje u zpěvu i nějaké divadélko. Mně se naopak Sabinin projev líbí, stejně jako její povaha – nenásilná, slušná, introvertní. Pro mě osobně to svoje kouzlo určitě má. Jiní si bez nějakého toho „machrování“ píseň neužijí… Co povaha to názor. Já bych Sabině za sebe doporučil, aby se v ničem neměnila. Čus

 26. Anonym napsal:

  Mněli byste přestat komentovat tak sprostě. Někteří říkají svůj názor a je to v pořádku protože to řeknou normalně ale přes polovina je dost neslušná a SPROSTÁ. Řekněte si jak by jste se cítili vy sami a podle toho suďte. Nebo a to by byo nejlepší alespon to řekněte SLUŠNĚ!!!

  PROMIŇTE MI TU UPŘÍMNOST ALE NEMÁM TOMOC RÁDA A TO JSEM VE VĚKU 13.LET

  děkuji za to kdyby jste si z mého komentáře něco vzali (jen ti co tam píší něco neslušného) děkuji.

 27. Sarah napsal:

  Sabina je dobrá zpěvačka akorát má tremu…..Kdybi tu trému neměla tak tam asi zazpívá nejlíp:) A kdybi ta dobrá zpěvačka nebyla tak se nedostane mezi 6 nejlepších;)

 28. Jana napsal:

  Sabina jednoznačně nejhorší, nemá tam co dělat. Kdyby to bylo spravedlivè a opravdu o zpěvu a charizma tak Emma.

  • Anonym napsal:

   Poslouchej- písničky co ona zpívá-to jsou ve směs písničky bez rozsahu a tím,že má dobrou barvu hlasu,tak ji to vychází-chtěl bych slyšet ,jak by zněla v písničce jako je ,,Teď královnou jsem já“.

 29. Dana napsal:

  Môj názor je že Superstar 2015 je velmi silný ročník . Mne sa páčia naozaj všetci . Zo Slepcikovcov ide veľký charizmus a dobrá energia. Veronika Danisova je už hotová speváčka a má krásny hlas. Nech už to vyhrá ktokoľvek myslím že kǎzdý jeden finalista má šancu stať sa úspešńym spevákom. Ďakujem Vám za tie večery plné krásneho spevu … Ste proste super Superstar ?

 30. Dalibor Slepčík napsal:

  Zpívám pěkně ???

 31. MARTINA napsal:

  PŘEJI KRÁSNÉ RÁNO VŠEM, BLAHOPŘEJI VŠEM KTEŘÍ SEBRALI ODVAHU A PŘIHLÁSILI SE DO SUPERSTÁR. VĚTŠINA LIDÍ SI VŮBEC NEUVĚDOMUJE JAK TO MUSÍ BÝT TĚŽKÉ , ABY PODALI TAKOVÉ VÝKONY JAKÉ PODÁVAJÍ. JSOU TO OBYČEJNÍ LIDÉ JAKO MY A PROTO BUDME TROCHU VZŘÍCNÍ A NEPIŠME TADY BLBOSTI A RASISTICKÉ POZNÁMKY. VŠECH ŠEST MÁ NEUVĚŘITELNOU ODVAHU, ŽE DO TOHO ŠLI A SNAŽÍ SE JAK MŮŽOU, TAK CO KDYBYCHOM JE RADĚJI PODPOŘILI A NEHAZELI NA NĚ ŠPÍNU. VŠEM POHODOVÉ RÁNO

 32. misa napsal:

  Naozaj tento rok je silna zostava, nemam svojho favorita. Ale Emma, Veronika a Dalibor su asi top. Sabina sa nemala dostat tak daleko. Ma sice dobry hlas, mozno technicky je skvela spevacka, ale superstar nie je len o hlase. Je to o sympatiach, charizme a o tom ako sa spevaci dokazu predat. a bohuzial Sabina ma taku tremu ze je strnula a je to trosku nuda. Keby sa jej zbavila, bolo by to lepsie, a to ako jej porota zakazdym naklada to by ju mohlo nakopnut,ale bohuzial su tam spevaci ktori sa s tym dokazu vyrovnat a bojovat. Ona len „proplouva“ a ani nevie ako.

  A vy co tu urazate a nadavate niekomu koho ani nepoznate, ste ubohi.

  • Anonym napsal:

   PROPLOUVÁ PROTO,ŽE LIDÉ VIDÍ,JAK JI POROTA JEN KRITIZUJE.NA TY OSTATNÍ MÁ ASI JINEJ METR HODNOCENÍ.V MINULÉM KOLE SE TO NEPOVADLO DALIBOROVI,VERONICE A EMA TA ZPÍVÁ PÍSNIČKY BEZ ROZSAHU,ALE JE STEJNĚ PODPOŘÍ.SABINU JEN ZCHAZUJÍ A JÁ BYCH CHTĚLA VIDĚT VÁS,JAK BY VÁS TO POTÉ NAKOPLO.JENOM ZAČNE ZPÍVAT A UŽ MAJÍ NA NI ŠPATNÝ POHLED.JE JEŠTĚ DOBRÁ,ŽE ZVLÁDNE JEŠTĚ I ZASPÍVAT.VĚŘÍM,ŽE BY I RÁDA SKONČILA,ALE URČITĚ PODEPSALA SMLOVU,TAK MUSÍ ABSOLVOVAT DALŠÍ KOLA.

 33. anonym napsal:

  Pro mě jsou už ted všichni vítězové,stejně moc dobře vím že spívat bude každy až superstar skončí,vezmou si je nějaci producenti…a slava je na světě.
  Přeji to každemu z nich…je mi celkem jedno kdo vyhraje..ale kdybych měla říct kdo je pro mě
  fakt jednička tak by to byla rozhodně Emma.

 34. Anonym napsal:

  nechápu proč by nemohla vypadnout sábina vždyt tám měla nejhorší vystoupení aní tenhle kolo se jí nepovedlo taková nezajímá takže doufám že vypadne v příští týden sábina a pak danišová!! a pokud vypadne emma tak jsem v šoku a pokud vypadne hlavně dalibor v příštího týdne budu v obrozkém v šoku a přestanu se na to dívat pokud vypadne dalibor i když já nechci protože dalibor si zaslouží být ve finále třeba s emmou a vyhrál by možná on prostě nechápu ty lidi kteří chtěj aby vypadnul hlavně dalibor omg vždyt tám je správně a dokonce do finále tak proč by měl dalibor vypadnout vždyt u něj nemá žádnou chybu aby se nemohl do finále dostat, podívejte a slyšíte jak dalibor hezky zpívá a má obrozký talent že by se vám líbilo a hlavně 13 letím holkám a jsem moc ráda že postoupil jinak bych už přestala na to dívat kdyby tu nebyl a vypadnul, ale je to tak každý má jiný názor a řikali to diváci jestli to vyhraje takhle skvělý zpěvák nevim co

 35. Anonym napsal:

  Sabina ať vypadne, Štěpán zpívá o mnoho lépe než Sabina

 36. ****** napsal:

  Proč tolik kritiky? Vsadím se, že ti co sem píší neumí zpívat, tancovat a málo kdo z vás sportuje. Ale trapné komentáře kdo jak zpívá a kdo má jakou pleť to by vám šlo. Každý má svůj názor na každého snich, ale první se zamyslela nad sebou co jste kdy dokázali a co umíte. 🙂 protože oni něco dokázali 🙂

 37. Nela napsal:

  Štěpán je super, velmi charismatický a charakteristický, určitě má profil Superstar! Nechápu, jak mohl dostat nejméně hlasů!!! Snad si diváci museli myslet, že jich bude mít dost a chtěli podržet někoho jiného, jinak to naprosto nechápu. Očekávala jsem, že dostane žolíka 🙂 Snad se udrží déle, Superstar mě baví hlavně kvůli němu a také Emmě! Doufám, že se oba dají na vlastní pěveckou dráhu a už se těším na jejich tvorbu 🙂 Držím palce 🙂

 38. Anonym napsal:

  Vidím to na Štěpána Urbana.Vyjímečně nenapodobitelná barva hlasu,jakou vlastní např.Michal Hrůza a s lehkostí,dobře melodicky zazpívané písně.Můj názor,prosím,neberte mi ho.

 39. ET napsal:

  Pokud se někdo chce písemně vyjadřovat, ať se nejdřív naučí pravopis.

 40. Enhyain napsal:

  Ten kdo muzice rozumi uz davno vi ze Ema tam nema co delat..Haberovi tak akorat stoji kdyz ji vidi,Vytiskova ta absolutne nema vlastni nazor a Soukup s Jandovou jsou strasne srandovni..Veronika is the best..Stepan je shit,mel vypadnout uz davno

  • Jana Vílná napsal:

   Emma je ta nejlepší zpěvačka. Má sametově krásnou barvu hlasu, je charismatická a přeměna vlasů, kterou udělala před prvním finále, je úžasná. S Veronikou souhlasím, v tom jediném máš pravdu. „Haberovi tak akorat stoji kdyz ji vidi“ – a na to si přišla kde? Ty jsi byla pod jeho nohama, aby ses tam podívala?
   „Vytiskova ta absolutne nema vlastni nazor“ – je pravda že je trošku blbší člověk, ale projevit se dokáže.
   „Soukup s Jandovou jsou strasne srandovni.“ – a podle této věty jsem zjistila, že ti asi ani ještě nebylo 12 let. Ondřej Soukup a Marta Jandová nejsou srandovní, ale chytří a vážní. Mají smysluplné názory, narozdíl od tebe.
   A proč by měl vypadnout Štěpán? Zpívá skvěle a to po všech stránkách. Dokáže si poradit se vším.
   A teď sem musím vsunout ještě toto: Proč tu pořád píšete tak vulgární komentáře. Je to opravdu hrozné. Když máte svůj názor, tak ho dejte najevo nějak normálně ne? Také nedokážu pochopit, že si to co napíšete, ještě nezkontrolujete. Minule jsem viděla text, u kterého jsem málem začala brečet – „Mněl vypadnout štěpán urban. Chová se jako pjena a mnění se každý den v zlobra, Nechápu jak mu můžeme fandit…“
   Malá písmena, chyby v háčcích. Jsme přece Češi ne? Tak se tak chovejte!

 41. Anonym napsal:

  Slepčíková tam nepatří už od začátku finále, její hlas není ničím vyjímečným, další tuctová zpěvačka kterých je tu spoustu. Porota není hloupá.

 42. Anonym napsal:

  Nikoho neodsuzuji, ale nejvíce jim rozumí porota, ta by měla rozhodovat až do konce a ne, že svojí oblibou pak NĚKDO zvítězí!!! Fandím všem, ale ŠTĚPÁN u mě malinko vede.

 43. Anonym napsal:

  Porota by měla posuzovat zpěv a ne to, jak na ni někdo působí….
  Pokud by diváci vyřadili Sabinu Slepčíkovou, pak by porota žolíka neuplatnila. Nechtějí ji tam od začátku přímých přenosů. Ale pak nechápu, proč ji porota nevyřadila už v předchozích kolech. Teď by se do Sabiny neměli neustále navážet.

 44. Anonym napsal:

  TO, ŽE VYJADŘUJETE SVŮJ NÁZOR JE V POŘÁDKU.
  CO V POŘÁDKU NENÍ, JSOU URÁŽLIVÉ AŽ VULGÁRNÍ KOMENTÁŘE O NĚKTERÝCH SOUTĚŽÍCÍCH.

  VYJADŘUJTE SE SLUŠNĚ A NAUČTE SE PRAVOPIS. TO, CO SE TADY OBJEVUJE ZA HRUBKY, JE OPRAVDU NEUVĚŘITELNÉ.

 45. Anonym napsal:

  Pravda,pravda…pokud se někdo chce písemně vyjadřovat,má znát alespoň základní český pravopis…ale,.. není to podmínkou,že?Souhlasím,když je u někoho v textu bezpočet hrubek i sprostých slov,že není zájem názor vůbec číst

 46. Helenka :3 napsal:

  Já miluju Slepčíkovi naloženě spívaj!!!!? Tak ale každý mu se líbí někdo jiný i Štěpán Urban naloženě spíva!!!! A porota je jak debilové jediná Marta Jandová a trochu i Klára Vytiskova jsou hodný a nejsou tolika na myšleny jako habera a Soukup nadávaj na ně jak to a to ale kdyby to měly oni zazpívat tak to bude sto krát horší!!!!

 47. Karel napsal:

  Škoda, že ta soutěž není jen o zpěvu. Hlasy by měla dávat jen porota, složena z odborníků od fochu. SMS, co dostávají jsou spíše podle sympatií a vzhledu soutěžících. Když už tedy mají hlasovat diváci, tak bych zavedl to, že by se z jedoho tel. čísla mohl poslat pouze jeden hlas v každém hlasování. A jinak pro upřesnění. Slepčíkovci sice mají cigánské kořeny, ale chovají se slušně. Kdyby se takhle chovali všichni cigáni, byl by v republice klid.

 48. Anonym napsal:

  Každé mu se líbí někdo jiný. Je to věc názoru a to, že si tu budeme navzájem nadávat nic nevyřeší!!!

 49. Terka napsal:

  Sabča zpívá dobře, ale na velkém pódiu jí to nesvědčí. Musím bohužel souhlasit, že je nejslabší, ale myslím si, že kdyby pracovala na své nervozitě, její výkony by byly daleko lepší 🙂 Má krásný hlas a je to škoda, že ho neumí prodat 🙂

 50. anonym napsal:

  Ja si myslím, že hodnotiť spev by mala iba porota, to sú profíci,bolo by to spravodlivé i keď neviem či by tam tiež nemontovali sympatie a zároveň nechápem ako mohli takí profíci pustiť do semifinále Sabinu, nepatrí tam, vyjadrujem len svoj názor a ľudia čo hlasujú si neuvedomujú, že súťaž to je o speve, ten kto tomu rozumie nech hlasuje a kto nie tak nech radšej nehlasuje a neubližuje ako Danielovi, tomu bolo veľmi ublížené, chlapec nemal a ani nemá chybu, a ani mu nedali možnosť, aby mohol dostať divokú kartu, vytiahli to von až od druhého kola, čo sa ho netýkalo, zas celé zle a Štefan spieval celkom dobre a že mu udelili divokú kartu urobili dobre,no uvidíme ako to pôjde ďalej, sama som zvedavá a nakoniec pre mňa je už víťaz Daniel!

 51. anonym napsal:

  Ja si myslím, že hodnotiť spev by mala iba porota, to sú profíci,bolo by to spravodlivé i keď neviem či by tam tiež nemontovali sympatie a zároveň nechápem ako mohli takí profíci pustiť do semifinále Sabinu, nepatrí tam, vyjadrujem len svoj názor a ľudia čo hlasujú si neuvedomujú, že súťaž to je o speve, ten kto tomu rozumie nech hlasuje a kto nie tak nech radšej nehlasuje a neubližuje ako Danielovi, tomu bolo veľmi ublížené, chlapec nemal a ani nemá chybu, a ani mu nedali možnosť, aby mohol dostať divokú kartu, vytiahli to von až od druhého kola, čo sa ho netýkalo, zas celé zle a Štefan spieval celkom dobre a že mu udelili divokú kartu urobili dobre,no uvidíme ako to pôjde ďalej, sama som zvedavá a nakoniec pre mňa je už víťaz Daniel!

 52. anonym napsal:

  Ja si myslím, že hodnotiť spev by mala iba porota, to sú profíci,bolo by to spravodlivé i keď neviem či by tam tiež nemontovali sympatie a zároveň nechápem ako mohli takí profíci pustiť do semifinále Sabinu, nepatrí tam, vyjadrujem len svoj názor a ľudia čo hlasujú si neuvedomujú, že súťaž to je o speve, ten kto tomu rozumie nech hlasuje a kto nie tak nech radšej nehlasuje a neubližuje ako Danielovi, tomu bolo veľmi ublížené, chlapec nemal a ani nemá chybu, a ani mu nedali možnosť, aby mohol dostať divokú kartu, vytiahli to von až od druhého kola, čo sa ho netýkalo, zas celé zle a Štefan spieval celkom dobre a že mu udelili divokú kartu urobili dobre,no uvidíme ako to pôjde ďalej, sama som zvedavá a nakoniec pre mňa je už víťaz Daniel!

 53. Roxy napsal:

  byl super škoda že vypadl byl Můj favorit a a mel všechno co zpíval překrásné

 54. Anonym napsal:

  Soukupovi se nejvíce líbí Slepčíkovi,nikdy je nekritizoval.Co v tom je?

 55. Alena napsal:

  Mně zase tak oslnivá nepřipadá Emma. Ano, barvu má pěknou, ale nezpívala zatím ani jednu technicky a rozsahově těžší písničku. A dost mě nebaví, jak jí Habera příšerně nadržuje. Vytisková ho umí akorát papouškovat. Veronika je podle mě o dost lepší zpěvačka než Emma. A Sabina není tak hrozná, jak pořád Habera tvrdí. Že se netváří jako nafoukaná nána nepovažuji za problém.

 56. Anonym napsal:

  Sabina tam podle mě nemá co dělat. Čím dál víc se zhoršuje a zhoršuje.
  Z kluků fandím Daliborovi.
  Z holek Emmě.

 57. Hiha napsal:

  Je mi celkem jedno kdo vypadne ze soutěžících .. 😀 jenom ať tam prosím není ta moderátorka 😀 vždycky když mluví nebo je na ní záběr, něco mě nutká utéct někam hodně daleko 😀
  Jinak fandim Emmě 🙂 a myslim,že by měla vypadnout Sabina 🙂

 58. Anna napsal:

  Proč by ta soutěž měla být jen o zpěvu? Jde přece taky o určitě vystupování a charisma, proto se to nenechává na porotě a rozhodují diváci. Mně je 26 let a Daliborovi fandím a věřím, že má fanynky i v jiných věkových kategoriích než jen do 15 let. https://m.facebook.com/DaliborSlepcikSuperStar/

 59. Eva napsal:

  Dobre udelena divoka karta. Otazka je kto to za Stepana nabuduce odnesie. Ja by som domov poslala Sabinku nie preto, ze je slaba spevacka. Ono je dobra, ale nie do ceskeho hudobneho sveta a Veroniku, lebo je to tak trochu aj herecka, ktora uz nudi. Veronika by uz rovno mohla ist hrat do nejakeho muzikalu.

 60. Roxy napsal:

  to je super že ho vrátili doufám že nevipadne

 61. Roxy napsal:

  a ještě je moje favoritka Veronika Danišova

 62. Karolína napsal:

  Emma je nejlepší.¨
  Snad to vyhraje.

 63. Markéta Nová napsal:

  Velmi často se zde objevuje slovo rasismus a dělení lidí na bílé a černé. Když už se tu chcete dohadovat na této úrovni, zjistěte si něco o historii, dělení ras a zařazení jednotlivých národností. Pak zjistíte, že mezi Čechem, Slovákem a cikánem není v rase rozdíl!!! Všichni jsou bílé rasy, ovšem s jinou barvou pleti.
  A také byste se měli naučit pořádně svůj jazyk. Těch hrubek tady… za to byste se měli stydět!!!
  Co se týče soutěže, jde především o komerční záležitost. Ať už vyhraje ten či onen, chleba levnější nebude a za pár měsíců po skončení soutěže si možná na některé vzpomenete a možná také ne. Pokud někdo chce zpívat, cestu si najde. A nemusí to být ani prostřednictvím pěveckých soutěží… Ovšem nestačí jen talent, technika, ale je třeba též charisma a správná dávka sebevědomí.

 64. Urban pryc! napsal:

  Skoda, ze Urban nevypadl a s ním i Pavol! Ale dřív nebo později jsou stejně jasní;) na vítěze nemá ani jeden!

Napsat komentář

Nejsi spam? :) Spočítej prosím: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít