SuperStar 2015: První dva soutěžící letošního ročníku odhaleni (VIDEA)


SuperStar 2015 soutěžící - TV Nova

SuperStar 2015 soutěžící - TV Nova

Ilustrační foto, zdroj: Dollar Photo club

Do startu čtvrté federativní řady pěvecké show Česko Slovenská SuperStar 2015 zbývají dneškem přesně dva týdny. Za těchto čtrnáct dní uvidíme vůbec první díl tohoto ročníku, který představí jak nové hrdiny letošní řady, tak i první adepty na hvězdnou pěchotu.

Reklamní kampaň na letošní SuperStar 2015 probíhala u televize Nova a Markíza pozvolna a u obou televizí vždy trošku jinak – televize Markíza nejdříve začala zveřejňovat fotografie z natáčení upoutávek porotců, které následně o pár dní později doplnila i vůbec první video upoutávkou s těmito porotci, televize Nova naopak postupovala trošku abstraktněji – zveřejnila totiž své vlastní upoutávky bez konkrétních soutěžících či porotců. Jednalo se v tomto případě tedy jen o jakýsi „nekonkrétní nástin“ soutěžících. To se ale dnešním dnem již mění. Televize Nova totiž zveřejnila první dvě videa, ve kterých představila v krátkosti první dva adepty na letošní ČeskoSlovenskou SuperStar 2015.

Jedná se o dívku a muže, kteří přišli na casting s dvěma různými cíli. Zatímco slečna v prvním videu chce zpívat, protože jí to zkrátka baví, zpěvák v druhém videu zpívá kvůli svým rodičům. V obou videích můžeme vidět krátké výstupy obou soutěžících, reakci poroty i interiér, ve kterém oba soutěžící zpívali.

SuperStar 2015 – První soutěžící – dívka a muž

Video muže najdete zde na oficiálním facebooku TV Nova

Video dívky najdete také zde na oficiálním facebooku TV Nova

4 comments

  1. Peter napsal:

    Ten chalan v tom čiernom tričku čo tam prechádza ten tam mal byť! To je pán spevák a šoumen!!!!

  2. Siky napsal:

    Těším se moc .)

  3. Kristián napsal:

    Peter musím s tebou súhlasiť!!! Jeho piesne ma chytili tak,že ich počúvam už aj v aute cestou do práce…Ten chalan spieva srdcom a robi dobru hudbu…Denis!!!!!

Napsat komentář

Nejsi spam? :) Spočítej prosím: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít