SuperStar 2015: Pyco nebude moderovat sám, nová moderátorka odhalena


SuperStar 2015 Jitka Nováčková moderátorka

SuperStar 2015 Jitka Nováčková moderátorka

Foto: Dollar Photo Club

O tom, že televize Nova a Markíza uvedou novou moderátorku do nového ročníku SuperStar 2015, se vědělo již několik měsíců. Již během letních prázdnin jsme na našich webových stránkách informovali o třech možných kandidátkách, které se ucházely o post moderátorky letošní SuperStar.

Jednou z nich byla Emma Smetana, moderátorka hlavních vysílacích zpráv na Nově. Druhou byla Zora Kepková (nyní Hejdová), která moderovala třetí řadu Česko-Slovenské SuperStar tehdy s Romanem Juraškem. Třetí v pořadí byla Jitka Nováčková, vítězka Česká Miss 2011. Dlouhé měsíce se netušilo, kdo z této trojice nakonec volbu vyhraje. Nyní máme jasno.

Na našem webu probíhalo hlasování, ve kterém jste vy, televizní diváci volili tu, kterou si přejete z této trojice nejvíce. Celkem přišlo do hlasování sedm stovek hlasů. Dopadlo to následovně.

Vaše výsledky
1) Kepková – 51%
2) Smetana – 27%
3) Nováčková – 22%

Televize Nova a TV Markíze ovšem volily jinak. Jako moderátorku letošní SuperStar 2015 zvolily tu, kterou jste chtěli ze všeho nejméně, a to Jitku Nováčkovou. Pokud tuto slečnu neznáte, více se o ní dozvíte v našem prázdninovém článku zde, kde najdete i videa například ze show Jana Krause.Nová moderátorka Jitka Nováčková bude moderovat společně s Pycem již od této neděle, kdy nás čeká první přímý přenos semifinálového kola. Těšíte se na Jitku?

2 comments

  1. Tom napsal:

    K comu je dobre davat hlasovat ludi, ked aj tak si tam dohodia koho chcu? Cista politika!!

    • eva napsal:

      nikdy jsem nikam nepsala,ale slečna nemá absolutně žádnou slovní zásobu…pyco se s ní nudí…absolutně nenahrává…vyměnit!!!

Napsat komentář

Nejsi spam? :) Spočítej prosím: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít