SuperStar 2015: Změna – uvádět show budou dva moderátoři


superstar 2015 nová moderatorka

superstar 2015 nová moderatorka

Ilustrační foto, zdroj: Dollar Photo club


Castingy k letošnímu ročníku čtvrté série pěvecké show Česko Slovenská SuperStar 2015 jsou definitivně za námi. Na těchto castinzích se objevoval jako hlavní moderátor Martin „Pyco“ Rausch, a to bez jakékoliv další moderátorské pomoci.

Všem divákům tak splaskla iluze o tom, že letošní SuperStar budou moderovat dva moderátoři. Všichni si zkrátka mysleli, že to Pyco „utáhne“ sám, stejně jako před rokem konkurenční show X Factor. Dnes ale přišla zajímavá zpráva. Pyco moderovat sám nebude, asistovat mu bude blondýnka. Která?

Nejdříve s touto zprávou přišel slovenský server Mediaboom.sk, kterého o dva dny později doprovázel i český bulvár Super.cz. Ačkoliv by si diváci přáli ze všeho nejvíce Adélu Banášovou nebo Tinu, ani jedna dle obou serverů moderovat letošní SuperStar 2015 s Pycem nebude.

Ve jménech se oba servery liší. Zatímco dle slovenského webu by měla letošní show moderovat s Pycem moderátorka hlavních vysílacích zpráv Emma Smetana. Dle českého webu by to měla být buď opět Zora Kepková (nyní novým jménem Hejdová) nebo Česká Miss 2011 Jitka Nováčková.

Nutno říct, že obě jména velkým překvapením. Ačkoliv Kepková moderovala zatím poslední ročník SuperStar v roce 2013 (tehdy s Romanem Juraškem), kvůli velké kritice na její moderování ze strany televizních diváků, se tak o jejím jménu příliš neuvažovalo.

To, které jméno nakonec bude potvrzeno jako druhý oficiální moderátor letošní SuperStar 2015, se dozvíme během několika málo dalších dnů. Koho z trojice Kepková, Smetana nebo Nováčková si přejete nejvíce? Vyjádřete svůj názor v anketě výše.

16 comments

 1. Pavel napsal:

  Myslím, že to bude zase Kepková…..ach jo 😀

 2. Zerr napsal:

  Já bych byl pro Banášovou, ať se show vrátí ke kořenům – Pyco a Banášová

 3. Nory napsal:

  Taky jsem pro Banášovou, nebo tu Tinu. Ale ani jedno asi nedopadne.

 4. xoxo napsal:

  Ale Zorka ma uz nova prsa tak by to nemusela byt takova nuda 😀

 5. Nika napsal:

  Keby dali Adelu Banasovu ale nedaju ju asi lebo bude sutazit znova na STV1 Milujem Slovensko.Skoda.

 6. Ferro napsal:

  Může mi někdo vysvětlit tu Kepkovou? Já to furt nechápu, jak tam může jít znova 😀 Však to se nedalo tehdy. Ale zase je pravda, že je o dva roky starší, třeba už se vycvičila. Možná to bude lepší volba než moderující Miss 2011 😀

 7. Vlaďka napsal:

  Jsem pro Lucku Šilhánovou…

 8. Michal napsal:

  Kdy bude visilat superstar 2015 vite to

 9. Kristyna napsal:

  Boze jenom ne znova Zorka Hejdova-Kepkova, bylo to strasne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. michal napsal:

  Hlavně že tam nebude mareš to by to zase dopadlo

 11. Dalibor napsal:

  Proboha,ta Jitka Nováčková je úplná pohroma.Sledovat ji na obrazovce je utrpení a ještě s tím skřehotavým hlasem.To je vidět mizernou profesionalitu vedení televize.

Napsat komentář

Nejsi spam? :) Spočítej prosím: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít