Výsledky: Anketa o největší SuperStar v historii – 1. česká série


SuperStar 2004 aneta langerová tv nova

SuperStar 2004 aneta langerová tv nova

Ilustrační foto, zdroj: Dollar Photo club

Celé čtyři dny jste mohli hlasovat do vůbec prvního hlasování nové ankety s názvem Největší SuperStar v historii Česka a Slovenska, ve které jste volili trojici největších hvězd z první české série, která odstartovala na českých televizních obrazovkách v roce 2004. Ačkoliv se jednalo o první hlasování tohoto druhu, zájem o něj byl velký. Do ankety dorazilo přes šest stovek hlasů. Velmi děkujeme za vaši přízeň. Pojďme se podívat, kdo se umístil na prvních třech místech a postupuje tak do velkého finále tohoto hlasování.

Skoro jako přes kopírák, tak bychom mohli označit výsledky této ankety zaměřenou na první českou SuperStar. Stejně jako před jedenácti lety, tak i letos vyhrála celou anketu Aneta Langerová, která získala třetinu všech došlých hlasů v anketě a umístila se tak na prvním místě.

Na druhém místě se umístil Sámer Issa, který sice v roce 2004 skončil až třetí, ale dnes mu diváci přiřadili příčku druhou.

Na třetím postupovém místě skončila těsně za Sámerem Šárka Vaňková, která tak uzavírá postupující trojici. Zde jsou kompletní výsledky.


1) Aneta Langerová – 29.6%
2) Sámer Issa – 14.5%
3) Šárka Vaňková – 13.9%
———————————————————-
4) Tomáš Savka – 11.9%
5) Martina Balogová – 11.1%
6) Julián Záhorovský – 4.6%
7) Petra Páchová – 4.5%
8) Petr Poláček – 3.6%
9) Standa Dolínek – 3.6%
10) Veronika Zaňková – 2.6%

Do velkého finále tedy postupují Aneta, Šárka a Sámer. Ti se utkají s vítězi dalších ročníků, a to jak českých tak i slovenských. Než nám tedy začne letošní SuperStar 2015, tak se v konečném výsledku dozvíme, kdo se stane Vaši celkovou největší anketní SuperStar v historii Česka a Slovenska. Již brzy odstartujeme další hlasování pro další ročník.

Jste spokojeni s těmito výsledky prvního ročníku?

3 comments

 1. jana napsal:

  Lépe to dopadnout nemohlo. Těším se na další ročníky. 🙂

 2. Ferro napsal:

  Souhlasím s výsledky. Bude těžké potom vybírat mezi všemi vítězi. Určitě bude ve finále spolu s Anetou i například Křováková, Chodur, Bagárová….bude to zajímavé ještě.

  Díky za tuto anketu.

 3. Tomáš napsal:

  Zajímavé je, že to dopadlo až na pár odchylek téměř stejně jako reálné hlasování diváků v roce 2004. Je vidět, že vkus lidí se příliš nemění. 🙂 Každopádně ale Šárku bych tak vysoko neviděl, podle mě už docela zapadla. Je ale otázka koho z těch dalších vybrat…slyšet je už dnes hodně jen o Anetě a o Sámerovi.

Napsat komentář

Nejsi spam? :) Spočítej prosím: Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít